Delta Air Lines - Brazílie - levné letenky Rio de Janeiro z Prahy 15.050,- kč

A je tu další pecka, které podlehne nejeden výletník! Brazilské Rio z Prahy po nabídce American Airlines nyní ještě levněji, tentokrát v tarifu americké letecké společnosti Delta Air Lines. Připraveny jsou pro vás zpáteční akční letenky Rio de Janeiro s cenou 15.050,- kč s taxami i poplatky, platné pro lety z Prahy.

Dostupnost: Jak vybrat levné letenky? Přece z letového kalendáře! Nevíte proč? Letenky totiž nemusíte vyhledávat, stačí si zobrazit online letový kalendář ukazující stav volných letů. K dnešnímu datu je možné zarezervovat si levné letenky Rio de Janeiro z Prahy od 12. listopadu do 28. dubna 2014.

Info k tarifu: Odlet s Delta Air Lines z letiště Praha Václav Havel Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko, druhým na Hartsfield Jackson Intl Arpt, Atlanta, USA. Přilétá se na letiště Rio Internacional, Rio De Janeiro, Brazílie.

Tip: levné letenky do Brazílie z Prahy za 15.050,- kč v tarifu Delty ubývají doslova před očima. Již během napsání tohoto tipu se jich několik vyprodalo, důrazně proto doporučujeme nezaváhat.

- rezervace levné letenky Rio de Janeiro - Brazílie 15.050,- kč (z Prahy)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.