Delta Air Lines - Brazílie - levné letenky Rio de Janeiro z Prahy 15.050,- kč

A je tu další pecka, které podlehne nejeden výletník! Brazilské Rio z Prahy po nabídce American Airlines nyní ještě levněji, tentokrát v tarifu americké letecké společnosti Delta Air Lines. Připraveny jsou pro vás zpáteční akční letenky Rio de Janeiro s cenou 15.050,- kč s taxami i poplatky, platné pro lety z Prahy.

Dostupnost: Jak vybrat levné letenky? Přece z letového kalendáře! Nevíte proč? Letenky totiž nemusíte vyhledávat, stačí si zobrazit online letový kalendář ukazující stav volných letů. K dnešnímu datu je možné zarezervovat si levné letenky Rio de Janeiro z Prahy od 12. listopadu do 28. dubna 2014.

Info k tarifu: Odlet s Delta Air Lines z letiště Praha Václav Havel Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko, druhým na Hartsfield Jackson Intl Arpt, Atlanta, USA. Přilétá se na letiště Rio Internacional, Rio De Janeiro, Brazílie.

Tip: levné letenky do Brazílie z Prahy za 15.050,- kč v tarifu Delty ubývají doslova před očima. Již během napsání tohoto tipu se jich několik vyprodalo, důrazně proto doporučujeme nezaváhat.

- rezervace levné letenky Rio de Janeiro - Brazílie 15.050,- kč (z Prahy)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.