Delta Air Lines - USA - levné letenky San Diego 10.260,- kč

Na křídlech americké letecké společnosti Delta Air Lines se v akci premiérově podíváme také do kalifornského města San Diego. Za cenu 10.260,- kč s taxami i poplatky je možné aktuálně objednávat levné letenky do San Diega s odletem z Mnichova a návratem do stejného města.

Pro všechny, kterým se levné letenky do USA (San Diego) nechcou vyhledávat, se šikne letový kalendář s oranžově označenými volnými akčními lety, v kterých je možné podnikat cestu tam i zpět. Aktuálně jsou k dispozici levné letenky San Diego na termíny od dubna do června.

Abyste se dostali s Delta Airlines na uvedenou cenu, je potřeba objednávat levné letenky do San Diega co nejdříve, protože již zítra nemusí být akční kalendář dostupný. Levné letenky jsou k nalezení pod odkazem na konci této zprávy.

Info k letu: odlet je z letiště Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo s mezipřistáním na letišti Hartsfield Jackson Intl Arpt, Atlanta, Spojené Státy Americké (3h 20min) a příletem na Lindbergh Intl Arpt, San Diego, Spojené Státy Americké.

Online rezervace levné letenky San Diego - (USA)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.