Delta Air Lines - USA - levné letenky San Diego 10.260,- kč

Na křídlech americké letecké společnosti Delta Air Lines se v akci premiérově podíváme také do kalifornského města San Diego. Za cenu 10.260,- kč s taxami i poplatky je možné aktuálně objednávat levné letenky do San Diega s odletem z Mnichova a návratem do stejného města.

Pro všechny, kterým se levné letenky do USA (San Diego) nechcou vyhledávat, se šikne letový kalendář s oranžově označenými volnými akčními lety, v kterých je možné podnikat cestu tam i zpět. Aktuálně jsou k dispozici levné letenky San Diego na termíny od dubna do června.

Abyste se dostali s Delta Airlines na uvedenou cenu, je potřeba objednávat levné letenky do San Diega co nejdříve, protože již zítra nemusí být akční kalendář dostupný. Levné letenky jsou k nalezení pod odkazem na konci této zprávy.

Info k letu: odlet je z letiště Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo s mezipřistáním na letišti Hartsfield Jackson Intl Arpt, Atlanta, Spojené Státy Americké (3h 20min) a příletem na Lindbergh Intl Arpt, San Diego, Spojené Státy Americké.

Online rezervace levné letenky San Diego - (USA)

Letecké společnosti
Oblíbené lety