Delta Air Lines - Belize - levné letenky Belize City 14.190,- kč

Nyní je tu nabídka na levné letenky do úchvatné exotické země. Země, kde můžete lenošit na pláži, sportovat, poznávat krásy jedinečné přírody a nebo objevovat tajemnou historii. Jsou tu levné letenky do Belize, magické místo pro relaxaci a bezstarostnou luxusní dovolenou, která vás při objednání přes cestovku výjde od 80 tisíc kč.

Vyberte si akční letenky do Belize City za bezvadnou jednotnou cenu 14.190,- kč včetně tax a poplatků s odletem z nedalekého Mnichova. Levné letenky do Belize je v této chvíli možné objednávat na léto až zimu. Jsou pro vás připraveny levné letenky do Belize City s výběrem z letového kalendáře obsahující volné vybrané dny (oranžově označené) od 26. srpna až do 31. ledna 2014.

Dostupnost jsme si řekli, nyní už zbývá doplnit si nějaké základní informace k letu. Aktuální levné letenky do Belize City spadají pod leteckého přepravce Delta Air Lines. Odlétá se z letiště Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo s mezipřistáním na Hartsfield Jackson Intl Arpt, Atlanta, (USA) a příletem na Belize Intl Arpt, Belize City, Belize. Zpáteční lety probíhají na stejné trase, čili s návratem opět do Mnichova.

Tip: naskýtá se příležitost dopřát si velmi drahou dovolenou například za třetinu ceny. Stačí si individuálně objednat nynější levné letenky do Belize. Odlety jsou z německého Mnichova, do kterého se z ČR dopravíte rychle, snadno a hlavně levně nejen letecky. Akce je časově omezena a je předpoklad, že během pár dní již nebude vůbec, jednejte tedy rychle! Levné hotely v Belize hledejte zde.

Online rezervace levné letenky Belize City (Belize)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.