Czech Airlines - Srí Lanka - levné letenky Praha - Colombo 12.480,- kč

Kdo si počká, ten se dočká! Přesně tohle přísloví se hodí pro ty, kteři odolali předchozím lákavým tipům na levné letenky na Srí Lanku a počkali si na ten nejpohodlnější a s odletem z Prahy i nejlevnější! Tarif má na starosti česká letecká společnost Czech Airlines. Rezervovat si můžete levné letenky Colombo s odletem z Prahy a včetně zpáteční letenky Colombo - Praha v režii zmíněných aerolinek. To vše jen za akční cenu 12.480,- kč s poplatky!

Protože se jedná o akční letenky na Srí Lanku, je možné vybírat letenky z letového kalendáře. Termíny pro lety z Prahy do hlavní města státu Srí Lanka - Colomba jsou od 8. května do 19. července s tím, že jich není zrovna přebytek, takže se určitě vyplatí bookovat levné letenky neprodleně. Vždyť, kdy se vám nabízí letět z Prahy na exotickou Srí Lanku dvanáct a půl tisíce včetně zpáteční cesty?

Souhrnné info k letům na Srí Lanku: rezervujete-li si tyto akční letenky Colombo, poletíte s aerolinkami ČSA (Czech Airlines) ze startem z letiště Praha Václav Havel Arpt, Praha, Česká Republika, mezipřistáním na letišti Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty (1h 15min) a příletem na letiště Bandaranaike Intl Arpt, Colombo, Srí Lanka.

Závěr: po delší době jsou tu levné letenky Srí Lanka s odletem z Prahy, takže kdo by chtěl a ještě nemá levnou letenku, má ideální příležitost to ještě stihnout.

Online rezervace levné letenky Colombo (Srí Lanka)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.