Czech Airlines - Srí Lanka - levné letenky Praha - Colombo 12.480,- kč

Kdo si počká, ten se dočká! Přesně tohle přísloví se hodí pro ty, kteři odolali předchozím lákavým tipům na levné letenky na Srí Lanku a počkali si na ten nejpohodlnější a s odletem z Prahy i nejlevnější! Tarif má na starosti česká letecká společnost Czech Airlines. Rezervovat si můžete levné letenky Colombo s odletem z Prahy a včetně zpáteční letenky Colombo - Praha v režii zmíněných aerolinek. To vše jen za akční cenu 12.480,- kč s poplatky!

Protože se jedná o akční letenky na Srí Lanku, je možné vybírat letenky z letového kalendáře. Termíny pro lety z Prahy do hlavní města státu Srí Lanka - Colomba jsou od 8. května do 19. července s tím, že jich není zrovna přebytek, takže se určitě vyplatí bookovat levné letenky neprodleně. Vždyť, kdy se vám nabízí letět z Prahy na exotickou Srí Lanku dvanáct a půl tisíce včetně zpáteční cesty?

Souhrnné info k letům na Srí Lanku: rezervujete-li si tyto akční letenky Colombo, poletíte s aerolinkami ČSA (Czech Airlines) ze startem z letiště Praha Václav Havel Arpt, Praha, Česká Republika, mezipřistáním na letišti Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty (1h 15min) a příletem na letiště Bandaranaike Intl Arpt, Colombo, Srí Lanka.

Závěr: po delší době jsou tu levné letenky Srí Lanka s odletem z Prahy, takže kdo by chtěl a ještě nemá levnou letenku, má ideální příležitost to ještě stihnout.

Online rezervace levné letenky Colombo (Srí Lanka)

Letecké společnosti
Oblíbené lety