Czech Airlines - Srí Lanka - levné letenky Praha - Colombo 12.480,- kč

Kdo si počká, ten se dočká! Přesně tohle přísloví se hodí pro ty, kteři odolali předchozím lákavým tipům na levné letenky na Srí Lanku a počkali si na ten nejpohodlnější a s odletem z Prahy i nejlevnější! Tarif má na starosti česká letecká společnost Czech Airlines. Rezervovat si můžete levné letenky Colombo s odletem z Prahy a včetně zpáteční letenky Colombo - Praha v režii zmíněných aerolinek. To vše jen za akční cenu 12.480,- kč s poplatky!

Protože se jedná o akční letenky na Srí Lanku, je možné vybírat letenky z letového kalendáře. Termíny pro lety z Prahy do hlavní města státu Srí Lanka - Colomba jsou od 8. května do 19. července s tím, že jich není zrovna přebytek, takže se určitě vyplatí bookovat levné letenky neprodleně. Vždyť, kdy se vám nabízí letět z Prahy na exotickou Srí Lanku dvanáct a půl tisíce včetně zpáteční cesty?

Souhrnné info k letům na Srí Lanku: rezervujete-li si tyto akční letenky Colombo, poletíte s aerolinkami ČSA (Czech Airlines) ze startem z letiště Praha Václav Havel Arpt, Praha, Česká Republika, mezipřistáním na letišti Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty (1h 15min) a příletem na letiště Bandaranaike Intl Arpt, Colombo, Srí Lanka.

Závěr: po delší době jsou tu levné letenky Srí Lanka s odletem z Prahy, takže kdo by chtěl a ještě nemá levnou letenku, má ideální příležitost to ještě stihnout.

Online rezervace levné letenky Colombo (Srí Lanka)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.