ČSA + KLM - Japonsko ↔ letenky do Tokia z Prahy 13.356,- kč

Prosíte nás o aktuálně nejvýhodnější letenky do Japonska, tudíž jsme se rozhodli zmapovat aktuální dění v této sekci. Žádnou pecku podlamující vám kolena nečekejte, již delší dobu tady nic podobného jako chybný tarif nebylo, na druhou stranu to neznamená, že bychom do Japonska nemohli vycestovat za solidnějších podmínek.

Do země vycházejícího slunce se nyní vyplatí letět v kombinovaném tarifu partnerů ze skyteamu, aerolinkám KLM a české ČSA. Jak jistě tušíte, kde májí prsty České Aerolinie, odlétá se z Prahy. Ne že bychom za každou cenu chtěli preferovat let do Japonska z vnitrozemí, ovšem okolní evropská města lepší podmínky pro rezervaci levné letenky do Japonska nenabízejí.

Za cenu 13.356,- kč si teď objednáme linku Praha - Tokio a zpět. Levněji bychom se mohli dostat do Tokia snad jen s odletem z italského Milána, cena je ale nižší jen o dva tisíce, takže jestli nepatříte mezi náruživé cestovatele vyhledávající co nejvíce letů, letenky do Tokia z Prahy za třináct tisíc a nějaké drobné vycházejí jako ideální.

Dostupnost letů: Na kdy objednávat levné letenky do Japonska? Cestovní období zahrnuje levné lety v termínech od března až do listopadu, z toho jsou tyto dva měsíce nejdrahší. Nejlevnější let do Tokia naopak podniknete v říjnu, červnu nebo květnu. Partneři KLM a ČSA ve zmiňovaném tarifu nedisponují letový kalendářem a tak si nejlevnější letenky Tokio vyhledáme sami. Příkladové lety jsou umístěny na konec zprávy pod červený odkaz "rezervace".

Tip: Informací o spěšném zabookování vyhledaného letu vám vtloukáme do hlavy pravidelně, tady to platí dvojnásob. Tím, že jsou letenky do Tokia za zvýhodněných podmínek dostupné jen zřídkakdy, jen tento fakt umocňuje. Jsme tu pro vás! Poraďte se s námi před rezervací nebo si let nechte vyhledat na míru, stačí napsat do naší facebookové poradny.

↔ Tokio - Japonsko z Prahy 13.356,- kč rezervace

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.