Corsair ⇆ Karibik - levné letenky Martinik, Guadeloupe (zpáteční) 9.717,- kč

akce letenky Karibik - Martinik, GuadeloupeFrancouzská letecká společnost Corsair International produkuje levné letenky do Karibiku při odletu z Paříže. Vyhlášené oblasti na Martiniku a ostrově Guadeloupe teď koupíte ve zpátečním spoji pod deset tisíc v limitovaném vydání. Bookujte letenky včetně poplatků už za 9.717,- korun.

Dostupnost: I když je nabídka na levné letenky do Guadeloupe (9.738,- kč) a Martinik (9.717,- kč) značně časově omezená, stojí za povšimnutí. Letenky objednávejte na příští sezónu 2016, konkrétně březen a květen. Příklady níže.

Alternativu na jiné časové období přináší Air Caraibes a Air France, které rovněž nabízejí přímé lety do Karibiku. Letenky ještě na tento rok (přelom října a listopadu) od těchto dopravců stojí řadově o tři tisíce víc.

Prahnete-li za teplem, naplánujte si levný let do Karibiku, kde se po celý rok pohybuje teplota okolo 30 stupňů. S ohledem na počasí venku se vyplatí i konkurenční varianta umožňující odlet už za pá dnů. My vám však předkládáme příklad nejlevnější letenky Martinik a Guadeloupe od dopravce Corsair. K místu odletu (Paříž) vás už za 1.743,- kč dopraví z Prahy a zpět Easyjet.

⇆ Martinik - Karibik 9.717,- kč kalendář

⇆ Guadeloupe - Karibik 9.738,- kč kalendář

Letecké společnosti