Je libo pravé Mojito, nebo Cuba Libre? Po předchozích letenkových tipech do evropských destinací je tady další akční nabídka, poslední volné levné letenky na Kubu na měsíce Září a Říjen, tentokrát od německé letecké společnosti Condor. Rezervujte si levné letenky Havana za cenu 14.870,- kč s odletem a návratem do Frankfurtu. Vychutnejte si havanský doutník, nebo vyhlášený kubánský rum!
Termíny pro zaknihování levné letenky na Havanu jsou to již skutečně poslední. Jako příklad můžeme úvest odlety 7., 14., a 21. Přílety zpět z Havany do Frankfurtu na 5., nebo 22. Října. V tyto dny jsou letenky nejlevnější. Odlet letecké společnosti Condor do Havany je z letiště Frankfurt Intl, Frankfurt, Německo s příletem na letiště Jose Marti Intl Arpt, Havana, Kuba, čili přímý let bez mezipřistání!
Mátem rádi netradiční dovolenou ? Aktuální termíny s letenkami na Kubu do Havany jsou skvělou příležitostí, jak si zarezervovat levné letenky do lákavé destinace a přitom taky ušetřit nemalý peníz. Doporučujeme rezervovat levné letenky Havana neprodleně, jelikož během pár dnů bude zcela vyprodáno.
Komentář
Ať se snažím, jak se snažím.
Ať se snažím, jak se snažím. Letenky za uvedenou cenu na stránkách nemůžu najít.?
Musíš koukat na datum
Musíš koukat na datum zveřejnění zprávy (2012)
Přidat komentář