China Southern - Singapur ↔ levné letenky do Singapuru z Prahy 12.443,- kč

Chystáte-li se do Singapuru, finance u vás zřejmě nebudou hrát stěžejní roli. Tento ostrovní stát, potažmo i hlavní město Singapur se řadí mezi finančně nejnáročnější a tak opravdovým nadšencům cestování, kteří zase tolik peněz nemají, nezbývá nic jiného, než našetřit pořádnou sumičku. Rozhodli jsme se vám aspoň částečně usnadnit situaci nasazením tipu na levné letenky.

Mít ty správné informace občas dělá skutečné divy! Víte, z kterého města nyní poletíte nejlevněji do Singapuru? Je to naše hlavní město! Letenky Singapur z Prahy jsou připraveny pro všechny zájemce za cenu 12.443,- kč s taxami i poplatky. Zpáteční cesta ze Singapuru vede do tří německých měst (podle vašeho výběru). Je to Mnichov, Berlín a Norimberk.

Dostupnost: Jedná se o výprodejové levné letenky Singapur s odletem z Prahy na termíny do konce listopadu 2014 s prodejem do 10. dubna. Protože jde o výprodej letenek, nikdo vám garantovat cenu do zmíněného data garantovat nebude. Jediné řešení je ověřit si cenu a poté let ihned zarezervovat. Příklady rezervací míří na květen.

Informace k cestě: Vypravují přední čínské aerolinie China Southern Airlines s odlety z letiště Praha (Ruzyně), ČR s dvěma přestupy (v Amsterdamu a Kantonu). Návraty jsou cíleny podle vybraného německého letiště (viz odkazy níže).

Tip: Kdo nestihl letošní letenkové akce mířené na Singapur v podání indické Jet Airways a nizozemské KLM má nyní opět šanci letět levně. Přílety do Německa linku nijak závratně neprodražují, ani nekomplikují, více info na našem FB. Poslední zmínka letí k ubytování, vybírejte pečlivě, i tady se dá ušetřit, k tomu vám napoví naši kamarádi na webu booking.com.

↔ Singapur - z Prahy zpět Mnichov 12.443,- kč rezervace

↔ Singapur - z Prahy zpět Berlín 12.443,- kč rezervace

↔ Singapur - z Prahy zpět Norimberk 12.443,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.