China Southern ⇆ Nový Zéland - levné letenky do Aucklandu z Prahy 20.892,- kč

Jedinečná krajina v překrásné zemi. I takto by se dal charakterizovat Nový Zéland. Až se tomu nechce veřit, ale čekali jsme více než půl roku, než se nám naskytla další příležitost objednat si zpáteční levné letenky na Nový Zéland, o to více příjde vhod, že jsou odlety z Prahy! O čem že je řeč? O sníženě ceně s letenkami do novozélandského Aucklandu za 20.892,- kč, kde zpáteční cesta vede do Londýna.

Zabukujte si tuto letenku na Nový Zéland z Prahy, ušetříte slušný balík. Pro srovnání, prodejci jako Student Agency nebo Letuška, když už je mají v akci, prodávají akční letenky do Aucklandu s cenama motajícími se někde kolem hranice třiceti tisíc kč. Například poslední akce SA se zpátečním letem do Prahy byla za 27 tisíc, ale proč letět zpět do Prahy, když aktuální linka přilétá do Londýna, odkud jednosměrná letenka do Prahy výjde už od 400,- kč!

Dostupnost: Za sníženou cenou levných letenek na Nový Zéland přišla na trh, dobrodruhům dobře známá letecká společnost China Southern Airlines. K dispozici jsou tak levné letenky Auckland na období od 1. června do 10. prosince 2014. Prodej letenek je do 31. května, nebo do vyprodání. Kalendář není, ale jako odrazový můstek vám poslouží náš příkladový odkaz na konci článku.

Tip: Jakmile doletíte z Nového Zélandu zpátky do Londýna, pro leteckou dopravu z Londýna doslova za pár šušňů využijte např. nízkorozpočtové přepravce jako Wizz Air, Easyjet či Ryanair. Létá to jak do Prahy, Brna, tak i Ostravy, Bratislavy nebo Vídně. Máte dotaz? Využijte komentář pod článkem, nebo ještě lépe náš facebook.

⇆ Auckland - Nový Zéland z Prahy 20.892,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.