China Southern ⇆ Nový Zéland - levné letenky do Aucklandu z Prahy 20.892,- kč

Jedinečná krajina v překrásné zemi. I takto by se dal charakterizovat Nový Zéland. Až se tomu nechce veřit, ale čekali jsme více než půl roku, než se nám naskytla další příležitost objednat si zpáteční levné letenky na Nový Zéland, o to více příjde vhod, že jsou odlety z Prahy! O čem že je řeč? O sníženě ceně s letenkami do novozélandského Aucklandu za 20.892,- kč, kde zpáteční cesta vede do Londýna.

Zabukujte si tuto letenku na Nový Zéland z Prahy, ušetříte slušný balík. Pro srovnání, prodejci jako Student Agency nebo Letuška, když už je mají v akci, prodávají akční letenky do Aucklandu s cenama motajícími se někde kolem hranice třiceti tisíc kč. Například poslední akce SA se zpátečním letem do Prahy byla za 27 tisíc, ale proč letět zpět do Prahy, když aktuální linka přilétá do Londýna, odkud jednosměrná letenka do Prahy výjde už od 400,- kč!

Dostupnost: Za sníženou cenou levných letenek na Nový Zéland přišla na trh, dobrodruhům dobře známá letecká společnost China Southern Airlines. K dispozici jsou tak levné letenky Auckland na období od 1. června do 10. prosince 2014. Prodej letenek je do 31. května, nebo do vyprodání. Kalendář není, ale jako odrazový můstek vám poslouží náš příkladový odkaz na konci článku.

Tip: Jakmile doletíte z Nového Zélandu zpátky do Londýna, pro leteckou dopravu z Londýna doslova za pár šušňů využijte např. nízkorozpočtové přepravce jako Wizz Air, Easyjet či Ryanair. Létá to jak do Prahy, Brna, tak i Ostravy, Bratislavy nebo Vídně. Máte dotaz? Využijte komentář pod článkem, nebo ještě lépe náš facebook.

⇆ Auckland - Nový Zéland z Prahy 20.892,- kč rezervace

Letecké společnosti
Oblíbené lety