China Southern ⇆ Malajsie - levné letenky Penang, Kuala Lumpur z Prahy 12.276,- kč

Nyní otevíráme opět asijský koutek. Přední letecká společnost China Southern Airlines v současné době disponuje výhodnými letenkami do srdce jihovýchodní Asie. Přivítejte tarif na levné letenky do Malajsie. Zajimavá linka je určena hlavně pokročilejším cestovatelům. Za ceny dvanáct až třináct tisíc kč máte na výběr dvě malajské destinace. Je to Kuala Lumpur a Penang.

Začneme méně obvyklejšími letenkami do Penang. Toto malajské město navštívíte stejně jako Kuala Lumpur v tarifu s odletem z Prahy. Návraty jsou variabilní. Pojďme si možnosti rezervace rozebrat podrobněji. Levné letenky do Penangu poletíte s návratem do Mnichova za 12.674,- kč. Dá se letět také s příletem do Penang a odletem z Kuala Lumpur se zpáteční cestou buď do Vídně za 12.276,- kč, nebo do Mnichova za 12.674,- kč. Poslední možnost skýtá šanci objednat si letenky do Kuala Lumpur z Prahy s návratem do Vídně, zde zaplatíte pouhých 12.930,- kč i s poplatky.

Dostupnost spojů do Malajsie: Tarify společnosti China Southern Airlines se dají vyhledat přes náš vyhledávač. Ještě jednodušší varianta je inspirovat se již vyhledaným termínem. To ale přeskakujeme. Období pro let za zmíněných podmínek připadá v úvahu nejpozději do 31. března 2015. Na rezervaci máte čas až do konce tohoto měsíce.

Tip: Tyto levné letenky do Malajsie z Prahy doporučujeme nejen lidem s chtíčem poznat světoznámé město Kuala Lumpur, ale hlavně také zájemcům o let do Penangu. Tento malajský ostrov si za slušné peníze totiž zabukujeme zřídkakdy. Nahlédnout na celkový stav zajímavých letenek do Malajsie i z minulosti můžete zde.

⇆ Penang / Kuala Lumpur (zpět Vídeň) 12.276,- kč rezervace

⇆ Penang / Kuala Lumpur (zpět Mnichov) 12.674,- kč rezervace

⇆ Penang  (zpět Mnichov) 12.674,- kč rezervace

⇆ Kuala Lumpur  (zpět Vídeň) 12.930,- kč kalendář

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.