China Southern - Malajsie ↔ levné letenky Kuala Lumpur 13.558,- kč

Utekla vám jedinečná akce z předminulého týdne na levné letenky do Kuala Lumpur, kterou společně umíchaly aerolinky ČSA  a Jet Airways? Ještě neházejte flintu do žita! Sice jsou všechny další akční letenky do Malajsie už vyprodány, ale přichází nová! Do Kuala Lumpur se nyní podíváte i v akčním tarifu China Southern Airlines.

Tato čínská aerolinka ve spolupráci s českým prodejcem letenek připravila akci na letenky do Kuala Lumpur z německého Norimberku. Zpáteční lety si můžete objednávat za cenu 13.558,- kč. K dispozici jsou levné letenky na březen a duben 2014. Náhled na aktuální stav volných letenek Kuala Lumpur provedete kliknutím na odkaz "rezervace" na konci článku.

Jak se letí? Odlety jsou plánovány z letiště Nuremberg Arpt, Nuremberg, Německo s mezistopem na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko, druhým na letišti Baiyun Airport, Kanton, Čína. Odtud poté do finální destinace Kuala Lumpur International Arpt, Kuala Lumpur, Malajsie. Stejně i zpět. Poznámka: lety do Malajsie v tomto tarifu se vyznačují krátkými čekačkami u mezipřistání.

Tip: Tyto levné letenky do Malajsie sice spadají pod sekci akční lety, které vám vždy servírujeme s kalendářem, ale neobsazených míst je velmi málo. Zmíněné období v podstatě zahrnuje sice odlety už od března, ale návraty jsou možné jen v prvním dubnovém týdnu. I přesto není problém ideální mix termínů, jen je potřeba si pospíšit.

↔ Kuala Lumpur - Malajsie 13.558,- kč rezervace

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.