China Southern - Malajsie ↔ levné letenky Kuala Lumpur 13.558,- kč

Utekla vám jedinečná akce z předminulého týdne na levné letenky do Kuala Lumpur, kterou společně umíchaly aerolinky ČSA  a Jet Airways? Ještě neházejte flintu do žita! Sice jsou všechny další akční letenky do Malajsie už vyprodány, ale přichází nová! Do Kuala Lumpur se nyní podíváte i v akčním tarifu China Southern Airlines.

Tato čínská aerolinka ve spolupráci s českým prodejcem letenek připravila akci na letenky do Kuala Lumpur z německého Norimberku. Zpáteční lety si můžete objednávat za cenu 13.558,- kč. K dispozici jsou levné letenky na březen a duben 2014. Náhled na aktuální stav volných letenek Kuala Lumpur provedete kliknutím na odkaz "rezervace" na konci článku.

Jak se letí? Odlety jsou plánovány z letiště Nuremberg Arpt, Nuremberg, Německo s mezistopem na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko, druhým na letišti Baiyun Airport, Kanton, Čína. Odtud poté do finální destinace Kuala Lumpur International Arpt, Kuala Lumpur, Malajsie. Stejně i zpět. Poznámka: lety do Malajsie v tomto tarifu se vyznačují krátkými čekačkami u mezipřistání.

Tip: Tyto levné letenky do Malajsie sice spadají pod sekci akční lety, které vám vždy servírujeme s kalendářem, ale neobsazených míst je velmi málo. Zmíněné období v podstatě zahrnuje sice odlety už od března, ale návraty jsou možné jen v prvním dubnovém týdnu. I přesto není problém ideální mix termínů, jen je potřeba si pospíšit.

↔ Kuala Lumpur - Malajsie 13.558,- kč rezervace

Letecké společnosti
Oblíbené lety