China Southern - Malajsie - levné letenky do Kuala Lumpur z Prahy 14.060,- kč

Díky mikulášské akci posunujeme ceny letenek opět o něco níže. Toho se dá využít mnoha způsoby, ale především pro ty co plánují velký výlet je tu další pokušení. Přichází levné letenky do malajského Kuala Lumpur. Města, která za poslední desetiletí zažilo velký boom láká turisty z celého světa! Cena se díky akci zastavila na částce 14.060,- kč za zpáteční letenky s odletem z Prahy a návratem do Vídně.

Dostupnost: Tarif jsme pro vás připravili ve spolupráci s cestovní agenturou pelikán. Přepravce je China Southern Airlines. Nebudeme vás dále napínat, jdeme mrknout na termíny. K této chvíli máte k dispozici zpáteční levné letenky Kuala Lumpur od ledna 2014 do května 2014. Odlety v lednu jsou ale spíše v teoretické rovině, to stejné platí pro zpáteční levné lety v dubnu. Ostatní měsíce nenabízí extra velký přebytek akčních letenek, což se třeba netýká března.

Info k akčním letům do Malajsie: Ty probíhají na palubách letecké společnosti China Southern Airlines. Starty jsou z letiště Praha k mezippřistání na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko, druhé mezipřistání vede na Baiyun Airport, Kanton, Čína. Přilétá se na letiště Kuala Lumpur International Arpt, Kuala Lumpur, Malajsie. Zpět poletíte do Cantonu, pak do Paříže s finálním příletem na Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko.

Tip: Objednat či neobjednat aktuální levné letenky do Kuala Lumpur v Malajsii? Tuto otázku si nepokládejte příliš dlouho, protože se může stát, že nech se rozhoupete, bude akce v čudu. Srovnat konkrétní aspekty akce do Kuala Lumpur s těmi ostatními můžete na tomto odkazu.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.