China Southern - Austrálie - levné letenky Sydney z Prahy 18.920,- kč

Je tady další pecka na obzoru! Chystáte se na cestu do Austrálie. Monitorujete ceny a zjišťujete možnosti? Přinášíme vám vítr do plachet! Stejně tak jako před 5-ti dny zaměřujeme svou pozornost na austrálské Sydney, kdy aerolinka China Eastern přišla se zajímavým tarifem na zpáteční levné letenky za 17.499,- kč s odletem z Říma a návratem do Londýna.

Zdatnou konkurenci tomuto tarifu na českém trhu dnes spustil jižní bratr, aerolinka China Southern Airlines uvádí zpáteční levné letenky Sydney s odletem z Prahy a návratem do Vídně za exkluzivní cenu 18.920,- kč. Ptáte se proč exkluzivní? Je to jednoduše proto, že letenky do Austrálie s odletem z Prahy pod 20 tisíc kč nešeženete každý den.

Již se pomalu dostáváme k termínům. Levné letenky do Sydney na křídlech China Southern Airlines mají také letenkový kalendář! Co to pro vás znamená? Levné letenky není potřeba vyhledávat, stačí klik na kalendář (rezervační odkaz). Před vámi se zobrazí termíny na období od 3. března 2014 do 22. července 2014. Za současné situace je dostupnost letů na velmi solidní úrovni.

Informace k akčnímu letu do Austrálie z Prahy: Odlety probíhají z letiště Praha Václav Havel (dříve Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko, druhým na Baiyun Airport, Kanton, Čína a příletem na letiště Sydney Kingsford Smith Arpt, Sydney, Austrálie. Zpáteční let v ceně obsahuje trasu: Sydney - Kanton - Paříž - Vídeň.

Tip: Nenechte se zmást širokou škálou dostupných termínů na levné letenky do Sydney z Prahy. Ty ubývají doslova před očima, takže kdo nechce kompromisy v podobě minima termínů, nechť rezervuje letenky do Austrálie z našeho hlavního města ještě dnes, kdy je volných letenek solidní počet. Nezaváhejte, nejeden cestovatel se už tak o levné letenky připravil.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.