China Southern ⇆ Austrálie - levné letenky Melbourne z Prahy 19.761,- kč

Vydejte se za bezvadných cenových podmínek k leteckému tripu s délkou 16 tisíc kilometrů, vedoucímu na opačnou stranu zeměkoule. Už jistě tušíte, že jde o levné letenky do Austrálie! Fanoušci letu k protinožcům už netrpělivě vyčkávají dalšího zrodu akce, kterak tady byla k mání naposledy letos v únoru, jenže  tyto lety připadaly pouze na odlety a návraty z irského Dublinu.

Dneškem nastávají ideální podmínky také pro zájemce o levné letenky do Austrálie z Prahy. Velmi lákavou akční cenu stanovenou na hranici 19.761,- kč i s poplatky si teď objednáte do australského města Melbourne v podání jedné z top světových aerolinek. Dopravu zajišťuje dopravce China Southern Airlines s malou výpomocí ČSA (České Aerolinie). Zpáteční let z Melbourne vede do německého Frankfurtu.

Dostupnost: Pakliže už vás nezajímá nic jiného, než jen období na kdy rezervovat levnou zpáteční letenku do Melbourne z Prahy s návratem Frankfurt, vězte, že jde o měsíc listopad. Ano, pouze tento jeden měsíc obnáší levné letenky Melbourne. Zabrouzdáte-li do kalendáře (klik na odkaz "kalendář" vespod zprávy), dostanete až k samotným volným termínům. Vyberte si volné datum pro levný let do Austrálie a zpět a dokončete rezervaci.

Info k dopravě: Důležitým faktorem při volbě letu k protinožcům jsou bezesporu podmínky letu. Pojďme se na ně podívat. Let do Melbourne s dvěma mezistopy startuje z letiště Praha Arpt (PRG)  Česko, dále na Amsterdam Schiphol Arpt (AMS) - dále na Kanton  Baiyun Internat... (CAN) s finišem na letišti Melbourne Tullamarine Arp... (MEL). Vše na palubě China Southern Airlines. Let zpátky za asistence ČSA už obsahuje pouze jedno mezipřistání v Kantonu s konečným příletem na letiště Frankfurt, Německo.

Tip: Mnoho z vás si levné letenky nejen do Melbourne nestihne objednat včas. Je to dáno hlavním podstatným faktorem. Je to denně omýlané téma, ale někteří jakoby na to stále nechtěli reflektovat. Ve vlastním zájmu se řiďte vždy datumem vydání zprávy a pokyny v ní uvedených. Ty nejzajímavější ceny a destinace s nimi spojené obvykle u nás monituruje větší počet turistů, je tedy potřeba na akci reagovat velmi flexibilně.

⇆ Melbourne - Austrálie z Prahy 19.761,- kč kalendář

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.