China Southern - Austrálie - levné letenky Brisbane z Prahy 18.970,- kč

Dnešní den se bude odehrávat v duchu akcí, které nejsou k dostání zase tak často, nebo vůbec. Ukázkovým příkladem jsou příchozí akční letenky do Austrálie, které vás nyní nezavedou ani do Sydney, Perthu, či Melbourne, ale do austrálského Brisbane. Stejně jako u předchozích akčních letenek do New Yorku jde o nabídku, která ve své době nemá konkurenci!

Letenky nezdražujeme, ale naopak zlevňujeme. Poslední letenky do Brisbane zaměřené na odlety z Prahy tady sice byli od renomované Emirates Airlines, která sice nabízí vynikající služby, nikoliv nejlepší cenu. 27 tisíc za zpáteční lety není zrovna málo. Do hry ovšem vstupuje China Southern Airlines se svým extra tarifem!

Jsou tu zpáteční levné letenky do Brisbane s odletem z Prahy a návratem do Vídně za neuvěřitelných 18.970,- kč včetně tax a poplatků. Když byste se podívali na výpis vše akcí letenky do Brisbane (zde), zjístíte, že tyto levné letenky do Austrálie nepřichází každý den. Před spojem od Emirates Airlines totiž není po dlouhou dobu aerolinka, která by konkurovala těmto levným letům z Prahy.

Dostupnost: Ani teď nekončíme z dobrými zprávami. Levné letenky v tarifu China Southern je totiž možné vybírat z online kalendáře znázorňující dostupné termíny. V tuto chvilí si zarezervujete levné letenky Brisbane na období od 6. března do 10. srpna 2014. Nejchudší nabídka letenek je na srpen. Pro více info vám stačí kliknout na rezervační odkaz níže.

Popis tarifu: Poletíte z letiště Praha Václav Havel s China Southern Airlines k prvnímu mezipřistání na letišti Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko, druhým na Baiyun Airport, Kanton, Čína. Přílet je na letiště Brisbane Arpt, Brisbane, Austrálie. Zpáteční let vede do Kantonu, pak do Paříže s příletem na letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko.

Tip: Shrnete-li si veškeré fakta (cena, dostupnost letenek, odlet z Prahy) výjde vám velmi atraktivní nabídka na levný let do Austrálie. Vzhledem k velkému zájmů o tarif je otázkou málo dní, kdy se prodá. Ulovte si tedy svoje levné letenky do Brisbane včas!

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.