China Eastern Airlines - Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur 12.207,- kč

Téměř třičtvrtě roku jsme tady neměli tip na levné letenky do Malajsie, ale dočkali jsme se! S aktuálním výhodným tarifem na levné letenky do Kuala Lumpur za cenu 12.207,- kč i s poplatky přišla aerolinka China Eastern Airlines. Nabízí se levné letenky Kuala Lumpur s odletem z italského Říma a návratem z Kuala Lumpur do německého Frankfurtu za tuto exkluzivní cenu.

Aby nezůstalo jen u řečí, doporučíme si konkrétní termíny pro booking zpáteční levné letenky Kuala Lumpur. Rezervujte si levné letenky například na datum s odletem začátkem příštího roku, např. 20.1. - 7.2., nebo 22.1. - 5.2. - (rezervace letenky pod hlavním odkazem). Trasa: odlétá se z letiště Fiumicino Arpt, Řím, Itálie s mezipřistáním na letišti Pudong International Arpt, Šanghaj, Čína a příletem na letiště Kuala Lumpur International Arpt, Kuala Lumpur, Malajsie. Zpáteční let s odletem ze stejného letiště v Kuala Lumpur s mezipřistáním opět v Šanghaji a příletem na letiště Kuala Lumpur International Arpt, Kuala Lumpur, Malajsie.

Doporučujeme vám nezaváhat a rezervovat si včas levné letenky do Malajsie. Kombinace s odletem z Říma se dá výhodně doplnit o levnou letenku do Říma z Prahy, Brna, Vídně a třeba taky Bratislavy. Můžou se hodit i levné letenky z Katovic, nebo Krakova. Volných termínů pro rezervaci levné letenky do Kuala Lumpur není přebytek, takže kdo stihne výhodně rezervovat, může si blahopřát :) Nezobrazí-li se vám levný let po kliknutí na rezervaci, doplňte jej pouze o odletové místo - Řím. Cestu si můžete doplnit také o akční ubytování - levné hotely v Kuala Lumpur.

Online rezervace levné letenky Kuala Lumpur (Malajsie)

Destinace
Letecké společnosti