China Eastern Airlines - Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur 12.207,- kč

Téměř třičtvrtě roku jsme tady neměli tip na levné letenky do Malajsie, ale dočkali jsme se! S aktuálním výhodným tarifem na levné letenky do Kuala Lumpur za cenu 12.207,- kč i s poplatky přišla aerolinka China Eastern Airlines. Nabízí se levné letenky Kuala Lumpur s odletem z italského Říma a návratem z Kuala Lumpur do německého Frankfurtu za tuto exkluzivní cenu.

Aby nezůstalo jen u řečí, doporučíme si konkrétní termíny pro booking zpáteční levné letenky Kuala Lumpur. Rezervujte si levné letenky například na datum s odletem začátkem příštího roku, např. 20.1. - 7.2., nebo 22.1. - 5.2. - (rezervace letenky pod hlavním odkazem). Trasa: odlétá se z letiště Fiumicino Arpt, Řím, Itálie s mezipřistáním na letišti Pudong International Arpt, Šanghaj, Čína a příletem na letiště Kuala Lumpur International Arpt, Kuala Lumpur, Malajsie. Zpáteční let s odletem ze stejného letiště v Kuala Lumpur s mezipřistáním opět v Šanghaji a příletem na letiště Kuala Lumpur International Arpt, Kuala Lumpur, Malajsie.

Doporučujeme vám nezaváhat a rezervovat si včas levné letenky do Malajsie. Kombinace s odletem z Říma se dá výhodně doplnit o levnou letenku do Říma z Prahy, Brna, Vídně a třeba taky Bratislavy. Můžou se hodit i levné letenky z Katovic, nebo Krakova. Volných termínů pro rezervaci levné letenky do Kuala Lumpur není přebytek, takže kdo stihne výhodně rezervovat, může si blahopřát :) Nezobrazí-li se vám levný let po kliknutí na rezervaci, doplňte jej pouze o odletové místo - Řím. Cestu si můžete doplnit také o akční ubytování - levné hotely v Kuala Lumpur.

Online rezervace levné letenky Kuala Lumpur (Malajsie)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.