China Eastern Airlines - Japonsko - levné letenky Okinawa 10.890,- kč

Výborně! Po delší odmlce jsou tu levné letenky do Japonska! Máme tady akční letenky v tarifu leteckého dopravce China Eastern Airlines na japonský ostrov Okinawa, největším v souostroví Rjúkjú. Levné letenky Okinawa jsou dostupné za cenu 10.890,- kč včetně tax a poplatků s odletem z italského Říma a návratem do Londýna.

Opět vám nabídneme letový kalendář (najdete jej níže, pod odkazem na rezervaci), z kterého si můžete vybrat levné letenky na Okinawu pro vybrané lety od 5. března do 21. června 2013. Na ostrov Okinawa v tarifu aerolinek China Eastern Airlines poletíte z letiště Fiumicino Arpt, Řím, Itálie s mezipřistáním na letišti Pudong International Arpt, Šanghaj, Čína a příletem na letiště Naha Field, Okinawa, Japonsko.

Akční tarif levné letenky Okinawa je platný od zveřejnění, až do vyprodání a je velmi pravděpodobné, že bude vzhledem k malé četnosti levných letenek do Japonska velmi rychle vyprodán. Pro rezervaci levné letenky do Japonska (Okinawa) je nyní na výběr relativně hodně termínů, to ale neznaméná, že budou v nabídce do nekonečna. Počítejte s dostupností akce jen pár dní.

Ne každý se na Okinawě zorientuje a dokáže si vybrat levné ubytování. Malou pomocí vám může být akční přehled ubytování na ostrově Okinawa.

Online rezervace levné letenky Okinawa (Japonsko)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.