China Eastern Airlines - Japonsko - levné letenky Okinawa 10.890,- kč

Výborně! Po delší odmlce jsou tu levné letenky do Japonska! Máme tady akční letenky v tarifu leteckého dopravce China Eastern Airlines na japonský ostrov Okinawa, největším v souostroví Rjúkjú. Levné letenky Okinawa jsou dostupné za cenu 10.890,- kč včetně tax a poplatků s odletem z italského Říma a návratem do Londýna.

Opět vám nabídneme letový kalendář (najdete jej níže, pod odkazem na rezervaci), z kterého si můžete vybrat levné letenky na Okinawu pro vybrané lety od 5. března do 21. června 2013. Na ostrov Okinawa v tarifu aerolinek China Eastern Airlines poletíte z letiště Fiumicino Arpt, Řím, Itálie s mezipřistáním na letišti Pudong International Arpt, Šanghaj, Čína a příletem na letiště Naha Field, Okinawa, Japonsko.

Akční tarif levné letenky Okinawa je platný od zveřejnění, až do vyprodání a je velmi pravděpodobné, že bude vzhledem k malé četnosti levných letenek do Japonska velmi rychle vyprodán. Pro rezervaci levné letenky do Japonska (Okinawa) je nyní na výběr relativně hodně termínů, to ale neznaméná, že budou v nabídce do nekonečna. Počítejte s dostupností akce jen pár dní.

Ne každý se na Okinawě zorientuje a dokáže si vybrat levné ubytování. Malou pomocí vám může být akční přehled ubytování na ostrově Okinawa.

Online rezervace levné letenky Okinawa (Japonsko)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety