China Eastern Airlines - Austrálie - levné letenky do Sydney 16.990,- kč

Přicházejí dlouho očekáváné akční letenky do Austrálie! Nejedná se o tarif Qantas Airways, jak by si někteří mohli myslet, nýbrž tarif aerolinek China Eastern Airlines, který nám od dneska umožňuje zaknihovávat si levné letenky do Sydney s odletem z Říma. Tyto zpáteční letenky do Sydney pořídíte za extra cenu 16.990,- kč i s poplatky.

Dostupnost: letět levně do Austrálie v tarifu China Eastern Airlines je možno již na konci léta. Akční letenky Sydney je možné objednávat na vybrané termíny od 4. září až do 29. března 2014. Levné letenky se vybírají z kalendáře označující aktuálně volné dny. Čím později si levné letenky do Sydney budete zaknihovávat, tím měné jich bude na výběr.

Info k levným letům do Austrálie na křídlech China Eastern Airlines - odlétá se z letiště Fiumicino Arpt, Řím, Itálie s mezipřistáním na Pudong International Arpt, Šanghaj, Čína a příletem na letiště Sydney Kingsford Smith Arpt, Sydney, Austrálie. Zpáteční let se stejným mezipřistáním vede na letiště Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie.

Tip: nemějte obavu z odletu z Říma a zpátečního příletu do Londýna. V obou případech si lze snadno vyhledat (přes náš vyhledávač letenek) a objednat jednosměrnou levnou letenku. Když myslíme levnou, máme na mysli za pár stovek. Nevíte si rady? Napište nám na facebook a nechte si poradit.

Online rezervace levné letenky Sydney (Austrálie)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.