České Aerolinie - USA - letenky Praha - New York a zpět 13.064,- kč

Představujeme tip na levné letenky do New Yorku v podání tuzemské aerolinky ČSA. Pravidelný let českého dopravce na zpáteční lince New York z Prahy je dostupný v akční nabídce za cenu 13.064,- kč včetně poplatků. Dopřejte si ověřenou českou kvalitu za lákavou cenu, v ceně je i zpáteční letenka do Prahy.

Dostupnost: Pravidelnou linku jsme zahrnuly do akčního kalendáře. Díky tomu si objednáte letenky Praha - New York a zpět od dopravce České Aerolinie na období od 18. ledna 2014 do  29. listopadu 2014 s větší výlukou, jelikož od května jsou v kalendáři už jen návraty.

Informace k letu: Akční lety do USA (New York) probíhají na palubách ČSA. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel Arpt, Praha, Česká Republika s kratším mezipřistáním na Brussels National Arpt, Brusel, Belgie a finálním příletem na letiště John F Kennedy Intl, New York, Spojené Státy Americké (USA). Obdobné podmínky nabízejí i zpáteční lety.

Tip: Zajímá vás širší nabídka levných letů do New Yorku? Současně jsme vyhlásily akci na letenky New York na křídlech Air Berlín s odlety z Berlína za 11.140,- kč a Vídně za 11.150,- kč. Odkaz najdete níže. Potřebujete-li individuální radu ohledně letenky či ubytování, napište nám do diskusního fóra, nebo na facebook, poradíme vám.

USA - New York z Prahy (České Aerolinie) 13.064,- kč rezervace

USA - New York z Berlína, Vídně (Air Berlin) 11.140,- kč rezervace

Letecké společnosti
Oblíbené lety