České Aerolinie - USA - letenky Praha - New York a zpět 13.064,- kč

Představujeme tip na levné letenky do New Yorku v podání tuzemské aerolinky ČSA. Pravidelný let českého dopravce na zpáteční lince New York z Prahy je dostupný v akční nabídce za cenu 13.064,- kč včetně poplatků. Dopřejte si ověřenou českou kvalitu za lákavou cenu, v ceně je i zpáteční letenka do Prahy.

Dostupnost: Pravidelnou linku jsme zahrnuly do akčního kalendáře. Díky tomu si objednáte letenky Praha - New York a zpět od dopravce České Aerolinie na období od 18. ledna 2014 do  29. listopadu 2014 s větší výlukou, jelikož od května jsou v kalendáři už jen návraty.

Informace k letu: Akční lety do USA (New York) probíhají na palubách ČSA. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel Arpt, Praha, Česká Republika s kratším mezipřistáním na Brussels National Arpt, Brusel, Belgie a finálním příletem na letiště John F Kennedy Intl, New York, Spojené Státy Americké (USA). Obdobné podmínky nabízejí i zpáteční lety.

Tip: Zajímá vás širší nabídka levných letů do New Yorku? Současně jsme vyhlásily akci na letenky New York na křídlech Air Berlín s odlety z Berlína za 11.140,- kč a Vídně za 11.150,- kč. Odkaz najdete níže. Potřebujete-li individuální radu ohledně letenky či ubytování, napište nám do diskusního fóra, nebo na facebook, poradíme vám.

USA - New York z Prahy (České Aerolinie) 13.064,- kč rezervace

USA - New York z Berlína, Vídně (Air Berlin) 11.140,- kč rezervace

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.