České Aerolinie - USA - letenky Praha - New York a zpět 13.064,- kč

Představujeme tip na levné letenky do New Yorku v podání tuzemské aerolinky ČSA. Pravidelný let českého dopravce na zpáteční lince New York z Prahy je dostupný v akční nabídce za cenu 13.064,- kč včetně poplatků. Dopřejte si ověřenou českou kvalitu za lákavou cenu, v ceně je i zpáteční letenka do Prahy.

Dostupnost: Pravidelnou linku jsme zahrnuly do akčního kalendáře. Díky tomu si objednáte letenky Praha - New York a zpět od dopravce České Aerolinie na období od 18. ledna 2014 do  29. listopadu 2014 s větší výlukou, jelikož od května jsou v kalendáři už jen návraty.

Informace k letu: Akční lety do USA (New York) probíhají na palubách ČSA. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel Arpt, Praha, Česká Republika s kratším mezipřistáním na Brussels National Arpt, Brusel, Belgie a finálním příletem na letiště John F Kennedy Intl, New York, Spojené Státy Americké (USA). Obdobné podmínky nabízejí i zpáteční lety.

Tip: Zajímá vás širší nabídka levných letů do New Yorku? Současně jsme vyhlásily akci na letenky New York na křídlech Air Berlín s odlety z Berlína za 11.140,- kč a Vídně za 11.150,- kč. Odkaz najdete níže. Potřebujete-li individuální radu ohledně letenky či ubytování, napište nám do diskusního fóra, nebo na facebook, poradíme vám.

USA - New York z Prahy (České Aerolinie) 13.064,- kč rezervace

USA - New York z Berlína, Vídně (Air Berlin) 11.140,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.