Air Berlin - USA - levné letenky do New Yorku 9.320,- kč

Po jedinečné šanci objednat si levné letenky do New Yorku z 25. listopadu s výrazně sníženou cenou se celkově na delší dobu v kategorii nejlevnější letenky do USA nic podstatného nedělo. Za zmínku stál snad jen ještě stále platný tarif od KLM s lety na Floridu z Lipska za 10.753,- kč, co se týče nabídek na New York, nic zajímavého nebylo.

Teď se situace mění. Do hry o aktuální nejlevnější letenky do New Yorku vstupuje německá letecká společnost Air Berlin s novými možnostmi. Ty s sebou přináší zpáteční levné letenky New York s odletem Berlína za 9.320,- kč včetně tax a poplatků, nebo letenky z Vídně od Air Berlin za cenu 11.750,- kč s poplatky.

Dostupnost:Jelikož je to akce, vybírat levné letenky do USA (New York) je možné z itineráře označující volné lety. V tuto chvíli pro let do New Yorku z Berlína platí období pro rezervaci od 10. ledna 2014 až do 31. března 2014, pro let do New Yorku z Vídně je to období od 1. dubna 2014 do 24. května 2014. Nutno podotknout, že už teď ubývají termíny bleskově.

Tip: Oba kalendáře najdete na odkazech níže. Kolonky s datumy, které jsou zbarveny oranžově, jsou volné a je možné na ně zkusit rezervaci. Proč zmiňujeme zkusit? Je to proto, že volné termíny jsou aktualizovány 1 x za 24 hodin hodně jich už může být obsazeno někým, kdo objednával letenky do USA (New York) před vámi. Další info vám sdělíme na facebooku.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.