Air Berlin - USA - levné letenky do New Yorku 9.320,- kč

Po jedinečné šanci objednat si levné letenky do New Yorku z 25. listopadu s výrazně sníženou cenou se celkově na delší dobu v kategorii nejlevnější letenky do USA nic podstatného nedělo. Za zmínku stál snad jen ještě stále platný tarif od KLM s lety na Floridu z Lipska za 10.753,- kč, co se týče nabídek na New York, nic zajímavého nebylo.

Teď se situace mění. Do hry o aktuální nejlevnější letenky do New Yorku vstupuje německá letecká společnost Air Berlin s novými možnostmi. Ty s sebou přináší zpáteční levné letenky New York s odletem Berlína za 9.320,- kč včetně tax a poplatků, nebo letenky z Vídně od Air Berlin za cenu 11.750,- kč s poplatky.

Dostupnost:Jelikož je to akce, vybírat levné letenky do USA (New York) je možné z itineráře označující volné lety. V tuto chvíli pro let do New Yorku z Berlína platí období pro rezervaci od 10. ledna 2014 až do 31. března 2014, pro let do New Yorku z Vídně je to období od 1. dubna 2014 do 24. května 2014. Nutno podotknout, že už teď ubývají termíny bleskově.

Tip: Oba kalendáře najdete na odkazech níže. Kolonky s datumy, které jsou zbarveny oranžově, jsou volné a je možné na ně zkusit rezervaci. Proč zmiňujeme zkusit? Je to proto, že volné termíny jsou aktualizovány 1 x za 24 hodin hodně jich už může být obsazeno někým, kdo objednával letenky do USA (New York) před vámi. Další info vám sdělíme na facebooku.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.