České Aerolinie - Thajsko - levné letenky Praha - Bangkok a zpět 6.780,- kč

***update - již nedostupné*** Famozní a naprosto jedinečná je nynější akce na levné letenky do Bangkoku s odletem z Prahy, vyplývající z chybného tarifu Českých Aerolinií. Levné letenky do Bangkoku z Prahy, včetně zpáteční letenky si právě teď rezervujete za neuvěřitelných 6.780,- kč včetně všech tax a poplatků!

Jak objednávat tento chybný tarif? Klikněte na odkaz pro rezervaci levné letenky ve spodní části této aktualitky. Poté se vám zobrazí kalendář s mnoha volnými termíny v období od 6. května až do 27. září.

Info k letu do Thajska s ČSA za cenu 6.780,- kč. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty (1h a 10min) a příletem na letiště Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko.

Pospěšte si! Tyto akční letenky do Thajska je potřeba objednávat ihned, protože již za pár chvil může být tento chybný tarif opraven. Letenky do Bangkoku z Prahy pod 7tis. kč je specialitka, která se nenaskýtá každý den! Jen ti nejrychlejší mají šanci na tyto nejlevnější letenky do Thajska!

Online rezervace levné letenky Bangkok (Thajsko)

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.