České Aerolinie - Thajsko - levné letenky Praha - Bangkok a zpět 6.780,- kč

***update - již nedostupné*** Famozní a naprosto jedinečná je nynější akce na levné letenky do Bangkoku s odletem z Prahy, vyplývající z chybného tarifu Českých Aerolinií. Levné letenky do Bangkoku z Prahy, včetně zpáteční letenky si právě teď rezervujete za neuvěřitelných 6.780,- kč včetně všech tax a poplatků!

Jak objednávat tento chybný tarif? Klikněte na odkaz pro rezervaci levné letenky ve spodní části této aktualitky. Poté se vám zobrazí kalendář s mnoha volnými termíny v období od 6. května až do 27. září.

Info k letu do Thajska s ČSA za cenu 6.780,- kč. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty (1h a 10min) a příletem na letiště Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko.

Pospěšte si! Tyto akční letenky do Thajska je potřeba objednávat ihned, protože již za pár chvil může být tento chybný tarif opraven. Letenky do Bangkoku z Prahy pod 7tis. kč je specialitka, která se nenaskýtá každý den! Jen ti nejrychlejší mají šanci na tyto nejlevnější letenky do Thajska!

Online rezervace levné letenky Bangkok (Thajsko)

Letecké společnosti
Oblíbené lety