České Aerolinie - Thajsko - levné letenky Praha - Bangkok a zpět 6.780,- kč

***update - již nedostupné*** Famozní a naprosto jedinečná je nynější akce na levné letenky do Bangkoku s odletem z Prahy, vyplývající z chybného tarifu Českých Aerolinií. Levné letenky do Bangkoku z Prahy, včetně zpáteční letenky si právě teď rezervujete za neuvěřitelných 6.780,- kč včetně všech tax a poplatků!

Jak objednávat tento chybný tarif? Klikněte na odkaz pro rezervaci levné letenky ve spodní části této aktualitky. Poté se vám zobrazí kalendář s mnoha volnými termíny v období od 6. května až do 27. září.

Info k letu do Thajska s ČSA za cenu 6.780,- kč. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty (1h a 10min) a příletem na letiště Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko.

Pospěšte si! Tyto akční letenky do Thajska je potřeba objednávat ihned, protože již za pár chvil může být tento chybný tarif opraven. Letenky do Bangkoku z Prahy pod 7tis. kč je specialitka, která se nenaskýtá každý den! Jen ti nejrychlejší mají šanci na tyto nejlevnější letenky do Thajska!

Online rezervace levné letenky Bangkok (Thajsko)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.