České Aerolinie - Srí Lanka - levné letenky Colombo z Prahy 12.990,- kč

Letenky do strategicky nejdůležitějšího místa Srí Lanky, města Colomba si nyní můžeme dopřát velmi levně také z naší metropole. Akci trošičku ubírá na punci to, že se jedná o doprodej se skutečně minimem termínů, ale ani v takovém případě nemusí končit naše choutka na levné letenky na Srí Lanku z Prahy. Vraťme se ale zpátky k ještě stále platné akci.

Co tedy bookovat? Přinášíme tip na doprodejové akční letenky Colombo za 12.990,- kč v tarifu českého leteckého přepravce ČSA. V ceně je letenka Praha - Colombo včetně zpátečního letu z Colomba do Prahy. To vše včetně všech tax a poplatků. I když jde o doprodej, levné letenky Colombo lze zaknihovávat přes akční kalendář. V tuto chvíli to jsou poslední termíny na tento a následující měsíc (listopad - prosinec).

Informace k levným letům Praha - Colombo a zpět: Rozhodnete-li se pro booking této levné letenky Srí Lanka, poletíte na palubě ČSA (České Aerolinie). Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (dříve Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s velmi krátkým mezipřistáním na Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty. Přilétá se na letiště Bandaranaike Intl Arpt, Colombo, Srí Lanka. Za stejných podmínek i zpět.

Tip: Klikněte na rezervační odkaz a nahlédněte do online kalendáře. Nepodaří-li se vám dohledat ideální termín, který by pasoval zrovna vám, případně máte-li jiný dotaz k rezervaci levné letenky Colombo, napište nám na facebook, nebo do diskusního fóra, poradíme vám, jak na to.

- rezervace levné letenky Colombo - Srí Lanka 12.990,- kč (z Prahy)

Letecké společnosti
Oblíbené lety