České Aerolinie - Srí Lanka - levné letenky Colombo z Prahy 12.990,- kč

Letenky do strategicky nejdůležitějšího místa Srí Lanky, města Colomba si nyní můžeme dopřát velmi levně také z naší metropole. Akci trošičku ubírá na punci to, že se jedná o doprodej se skutečně minimem termínů, ale ani v takovém případě nemusí končit naše choutka na levné letenky na Srí Lanku z Prahy. Vraťme se ale zpátky k ještě stále platné akci.

Co tedy bookovat? Přinášíme tip na doprodejové akční letenky Colombo za 12.990,- kč v tarifu českého leteckého přepravce ČSA. V ceně je letenka Praha - Colombo včetně zpátečního letu z Colomba do Prahy. To vše včetně všech tax a poplatků. I když jde o doprodej, levné letenky Colombo lze zaknihovávat přes akční kalendář. V tuto chvíli to jsou poslední termíny na tento a následující měsíc (listopad - prosinec).

Informace k levným letům Praha - Colombo a zpět: Rozhodnete-li se pro booking této levné letenky Srí Lanka, poletíte na palubě ČSA (České Aerolinie). Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (dříve Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s velmi krátkým mezipřistáním na Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty. Přilétá se na letiště Bandaranaike Intl Arpt, Colombo, Srí Lanka. Za stejných podmínek i zpět.

Tip: Klikněte na rezervační odkaz a nahlédněte do online kalendáře. Nepodaří-li se vám dohledat ideální termín, který by pasoval zrovna vám, případně máte-li jiný dotaz k rezervaci levné letenky Colombo, napište nám na facebook, nebo do diskusního fóra, poradíme vám, jak na to.

- rezervace levné letenky Colombo - Srí Lanka 12.990,- kč (z Prahy)

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.