České Aerolinie - Srí Lanka - levné letenky Colombo z Prahy 12.990,- kč

Letenky do strategicky nejdůležitějšího místa Srí Lanky, města Colomba si nyní můžeme dopřát velmi levně také z naší metropole. Akci trošičku ubírá na punci to, že se jedná o doprodej se skutečně minimem termínů, ale ani v takovém případě nemusí končit naše choutka na levné letenky na Srí Lanku z Prahy. Vraťme se ale zpátky k ještě stále platné akci.

Co tedy bookovat? Přinášíme tip na doprodejové akční letenky Colombo za 12.990,- kč v tarifu českého leteckého přepravce ČSA. V ceně je letenka Praha - Colombo včetně zpátečního letu z Colomba do Prahy. To vše včetně všech tax a poplatků. I když jde o doprodej, levné letenky Colombo lze zaknihovávat přes akční kalendář. V tuto chvíli to jsou poslední termíny na tento a následující měsíc (listopad - prosinec).

Informace k levným letům Praha - Colombo a zpět: Rozhodnete-li se pro booking této levné letenky Srí Lanka, poletíte na palubě ČSA (České Aerolinie). Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (dříve Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s velmi krátkým mezipřistáním na Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty. Přilétá se na letiště Bandaranaike Intl Arpt, Colombo, Srí Lanka. Za stejných podmínek i zpět.

Tip: Klikněte na rezervační odkaz a nahlédněte do online kalendáře. Nepodaří-li se vám dohledat ideální termín, který by pasoval zrovna vám, případně máte-li jiný dotaz k rezervaci levné letenky Colombo, napište nám na facebook, nebo do diskusního fóra, poradíme vám, jak na to.

- rezervace levné letenky Colombo - Srí Lanka 12.990,- kč (z Prahy)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.