České Aerolinie - Toskánsko - levné letenky Praha - Florencie 3.690,- kč

Přinášíme tip na cestu za kulturními poklady Itálie! Jsou tady České Aerolinie a jejich zajímavý tarif na levné letenky do Florencie, hlavního města Toskánska za bezva cenu 3.690,- kč včetně tax a poplatků s odletem z Prahy. Město, které má historickou část centra zapsanou na seznamu UNESCO, láká nejednoho cestovatele z celého světa. V ceně je zahrnuta i zpáteční letenka z Florencie do Prahy.

Jak si rezervovat levné letenky do Florencie a hlavně na kdy? Nejlepší bude ukázat si levný let do Toskánska na konkrétním příkladu. Letět levně můžete od měsíce dubna do května. Odkaz s náhledy rezervace levné letenky do Florencie na konkrétní měsíce naleznete níže.

Trasa: Jedná se o pohodové lety ČSA do Toskánska bez mezipřistání. Odlet je z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na letiště Amerigo Vespucci Arpt, Florencie, Itálie. Let Praha - Florencie trvá hodinu a 40 minut.

Jak objednávat? Kliknutím na odkazy níže si zobrazíte příkladové termíny levných letů do italského Toskánska. Pakliže vám uvedené termíny na booking levné letenky do Florencie nebudou vyhovovat, můžete si je upravit, systém vám nabídne i další termíny za podobné ceny, mrkněte.

- duben - letenky Florencie (zpáteční, odlet z Prahy) 3.690,- kč

- květen - letenky Florencie (zpáteční, odlet z Prahy) 3.690,- kč

Letecké společnosti
Oblíbené lety