České Aerolinie - Toskánsko - levné letenky Praha - Florencie 3.690,- kč

Přinášíme tip na cestu za kulturními poklady Itálie! Jsou tady České Aerolinie a jejich zajímavý tarif na levné letenky do Florencie, hlavního města Toskánska za bezva cenu 3.690,- kč včetně tax a poplatků s odletem z Prahy. Město, které má historickou část centra zapsanou na seznamu UNESCO, láká nejednoho cestovatele z celého světa. V ceně je zahrnuta i zpáteční letenka z Florencie do Prahy.

Jak si rezervovat levné letenky do Florencie a hlavně na kdy? Nejlepší bude ukázat si levný let do Toskánska na konkrétním příkladu. Letět levně můžete od měsíce dubna do května. Odkaz s náhledy rezervace levné letenky do Florencie na konkrétní měsíce naleznete níže.

Trasa: Jedná se o pohodové lety ČSA do Toskánska bez mezipřistání. Odlet je z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na letiště Amerigo Vespucci Arpt, Florencie, Itálie. Let Praha - Florencie trvá hodinu a 40 minut.

Jak objednávat? Kliknutím na odkazy níže si zobrazíte příkladové termíny levných letů do italského Toskánska. Pakliže vám uvedené termíny na booking levné letenky do Florencie nebudou vyhovovat, můžete si je upravit, systém vám nabídne i další termíny za podobné ceny, mrkněte.

- duben - letenky Florencie (zpáteční, odlet z Prahy) 3.690,- kč

- květen - letenky Florencie (zpáteční, odlet z Prahy) 3.690,- kč

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.