České Aerolinie - Toskánsko - levné letenky Praha - Florencie 3.690,- kč

Přinášíme tip na cestu za kulturními poklady Itálie! Jsou tady České Aerolinie a jejich zajímavý tarif na levné letenky do Florencie, hlavního města Toskánska za bezva cenu 3.690,- kč včetně tax a poplatků s odletem z Prahy. Město, které má historickou část centra zapsanou na seznamu UNESCO, láká nejednoho cestovatele z celého světa. V ceně je zahrnuta i zpáteční letenka z Florencie do Prahy.

Jak si rezervovat levné letenky do Florencie a hlavně na kdy? Nejlepší bude ukázat si levný let do Toskánska na konkrétním příkladu. Letět levně můžete od měsíce dubna do května. Odkaz s náhledy rezervace levné letenky do Florencie na konkrétní měsíce naleznete níže.

Trasa: Jedná se o pohodové lety ČSA do Toskánska bez mezipřistání. Odlet je z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na letiště Amerigo Vespucci Arpt, Florencie, Itálie. Let Praha - Florencie trvá hodinu a 40 minut.

Jak objednávat? Kliknutím na odkazy níže si zobrazíte příkladové termíny levných letů do italského Toskánska. Pakliže vám uvedené termíny na booking levné letenky do Florencie nebudou vyhovovat, můžete si je upravit, systém vám nabídne i další termíny za podobné ceny, mrkněte.

- duben - letenky Florencie (zpáteční, odlet z Prahy) 3.690,- kč

- květen - letenky Florencie (zpáteční, odlet z Prahy) 3.690,- kč

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.