British Airways ⇆ Thajsko - levné letenky Bangkok z Prahy (a zpět) 12.712,- kč

Vůbec poprvé nám představuje levné letenky do Bangkoku z Prahy také třetí největší letecká společnost v Evropě. Nové akční letenky od British Airways (dříve Imperial Airways) jsou specializovány na odlety z české metropole a zpáteční letenka Praha - Bangkok a zpět nyní stojí 12.712,- kč a to včetně všech tax a poplatků.

Dostupnost: British Airways se rozhodla pustit do boje s několika konkurenčními tarify. Zvažte jestli levné letenky Thajsko od těchto aerolinek mají šanci se uplatnit. Období pro rezervaci tomu napomáhá. Leťte do Bangkoku z Prahy a zpět od 25. srpna 2015 do 25. března 2016 (vyjímaje návraty v srpnu a září).

Zde je specifikace tarifu akční letenky Thajsko od British Airways. Odlet z letiště Praha Václav Havel (PRG) má přestup v Londýně Heathrow (čekání na další spoj 1 až 6 hodin. přílet je poté na Bangkok Suvarnabhumi In... (BKK) Thajsko. Ve stejném znění je i zpáteční let Bangkok - Praha.

Tuto akci zveřejňujeme jen 3 dny od vydání tipu na rezervaci obousměrné levné letenky Bangkok od Air China, Air France a nebo Aeroflot. Všechny jsou platné. Čínský přepravce konkuruje s cenou 13 tisíc, avšak při odletu z Vídně. Přehled a více informací je zde.

⇆ Bangkok - Thajsko (z Prahy) 12.712,- kč kalendář

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.