British Airways ⇆ Thajsko - levné letenky Bangkok z Prahy (a zpět) 12.712,- kč

Vůbec poprvé nám představuje levné letenky do Bangkoku z Prahy také třetí největší letecká společnost v Evropě. Nové akční letenky od British Airways (dříve Imperial Airways) jsou specializovány na odlety z české metropole a zpáteční letenka Praha - Bangkok a zpět nyní stojí 12.712,- kč a to včetně všech tax a poplatků.

Dostupnost: British Airways se rozhodla pustit do boje s několika konkurenčními tarify. Zvažte jestli levné letenky Thajsko od těchto aerolinek mají šanci se uplatnit. Období pro rezervaci tomu napomáhá. Leťte do Bangkoku z Prahy a zpět od 25. srpna 2015 do 25. března 2016 (vyjímaje návraty v srpnu a září).

Zde je specifikace tarifu akční letenky Thajsko od British Airways. Odlet z letiště Praha Václav Havel (PRG) má přestup v Londýně Heathrow (čekání na další spoj 1 až 6 hodin. přílet je poté na Bangkok Suvarnabhumi In... (BKK) Thajsko. Ve stejném znění je i zpáteční let Bangkok - Praha.

Tuto akci zveřejňujeme jen 3 dny od vydání tipu na rezervaci obousměrné levné letenky Bangkok od Air China, Air France a nebo Aeroflot. Všechny jsou platné. Čínský přepravce konkuruje s cenou 13 tisíc, avšak při odletu z Vídně. Přehled a více informací je zde.

⇆ Bangkok - Thajsko (z Prahy) 12.712,- kč kalendář

 

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.