Air China ⇆ Thajsko - levné letenky Bangkok z Vídně (a zpět) 13.057,- kč

Uvažujete nad vánoci strávenými v exotice? Dost bylo pochmurným zimám. Moderní vánoce rovná se dovolená v teple! Díky Air China se tato pomyslná domněnka stává skutečností. Co takhle letenky Thajsko z Vídně? Do Bangkoku a zpět se z rakouského hlavního města dostanete za cenu 13.057,- kč.

Dostupnost: Air China získává náskok. Navrch má nejen díky momentálně nejlevnějším letenkám Bangkok. Hromada volných termínů je dostupná nejen na hlavní sezónu, ale taky ještě na konec léta. Naplánujte si podle libosti levný let do Thajska z Vídně na datumy od 3. září 2015 až do 31. ledna 2016. Lukrativní termíny budou k mání jen chvíli!

Řekli jsme si, že aerolinka Air China vypravuje lety s cílem Thajsko z rakouské metropole, větší komplikace nepředstavuje ani plánované mezipřistání v čínském Pekingu. Doba čekání na další spoj do finální destinace Bangkok  Suvarnabhumi In... (BKK) - Thajsko cca 5 hodin se dá strávit. Připomínáme, že zpáteční letenky Bangkok - Vídeň jsou v ceně!

Tip: Na trhu se českým zákazníkům momentálně nabízí ještě dvojí akční letenky do Bangkoku na hlavní sezónu. Praha - Bangkok a zpět od Air France seženeme za 14.563,- kč. Trojlístek akcí doplňuje Aeroflot. Jejich letenky Bangkok s odletem z Prahy vychází na 15.826,- kč.

⇆ Bangkok - Thajsko (z Vídně - Air China) 13.057,- kč kalendář

⇆ Bangkok - Thajsko (z Prahy - Air France) 14.563,- kč kalendář

⇆ Bangkok - Thajsko (z Prahy - Aeroflot) 15.826,- kč kalendář

 

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.