British Airways ⇆ Singapur - levné letenky Singapur z Prahy (a zpět) 12.698,- kč

akce letenky SingapurNa rovníku ležící hojně navštěvovaný Singapur si teď dopřejí i Češi. Naději vycestovat za nadstandartních cenových podmínek do Singapuru se po nějakém čase opět objevuje ve vodách British Airways. Galapředstavení minulých extra levných letenek do Singapuru od Air China, Swiss Airlines, Turkish Airlines a Saudi Arabian Airlines nahrazuje tarif se zpátečním spojem z Prahy za 12.698,- kč.

Akční balíček letenek do městského státu Singapur omývaným Andamanským a Jihočínským mořem od letecké společnosti British Airways nahrazuje srpnové levné letenky Singapur za necelých deset tisíc z Budapešti. Termíny jsou následující: Plánujte let na období letu od 17. listopadu 2015 do 30. dubna v následující sezóně.

Výprava společnosti British Airways do Singapuru začíná na letišti v Praze a krátkou zastávku v Londýně na letiště Singapur Changi Intl Arp... (SIN). Sbalit si můžete příruční a podpalubní zavazadlo. Konkrétnější info získáte v náhledu rezervace. Označte si volné datum ještě dnes a mějte u rezervace levné letenky důležitý náskok před ostatními!

⇆ Singapur - Singapur (z Prahy) 12.698,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety