British Airways ⇆ Singapur - levné letenky Singapur z Prahy 15.635,- kč

Do Singapuru letecky levně nejen s aerolinkami China Southern Airlines! Na začátku minulého měsíce se nám vyskytla akcička v podání zmíněné letecké společnosti na levné letenky Singapur s odletem z Prahy a návratem do tří německých měst za 12.443,- kč. Po měsíci se dostává i na letenkáře plánujíc zakončit svůj let opět v Praze. Akční letenky vzešly ze stáje aerolinky s dobrým renomé, aerolinky British Airways.

Tento britský dopravce disponuje letenkami do Singapuru za zpáteční lety z Prahy s cenou 15.635,- kč. Je to sice rozdíl zhruba tři tisíce, přičteme-li si ktomu ale, že nemusíte cestovat zpět do ČR až někde z Německa. To se hodí hlavně výletníkům z opačné strany České republiky. China Southern Airlines má vytříbené služby, to je všeobecně známé, ale nic si nezadá s British Airways.

Dostupnost: Narozdíl od tarifů na levné letenky do Singapuru od China Southern tyto spoje disponují letovým kalendářem, takže žádné přizpůsobování se náhodilému datu či náročného vyhledávání volné letenky. Kalendář se zpátečními akčními letenkami do Singapuru z Prahy od British Airways vybízí k cestě v rozmezí 13. květen 2014 až 29. prosinec 2014.

Popis cesty: Trasa letu vede z letiště Praha Václav Havel (PRG) Česko, s jedním kratším mezipřistáním na Londýn Heathrow (LHR) Anglie a příletem na letiště Singapur Changi Intl Arp... (SIN) Singapur. Zpáteční let vede po stejné letové trase opět do Prahy.

Tip: Ulovit levnou letenku z Prahy s cílem Singapur se poštěstí jednou za uherský rok. V návaznosti na to, že už minulý měsíc jedna proběhla (byť neměla zpáteční let do Prahy) a už se vyprodala, je po další velký hlad. Upozorňujeme, že letenky jsou dostupné v době vydání zprávy. Odkaz na kalendář je níže.

⇆ Singapur - Singapur z Prahy 15.635,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.