British Airways ⇆ Malajsie - levné letenky Langkawi z Prahy (a zpět) 13.542,- kč

akce letenky LangkawiZaznamenali jste levné letenky na malajsijské souostroví Langkawi v Andamanském moři ze začátku probíhajícího týdne? Ukázali jsme vám aktuální návod na pořízení letenky za 11.765,- kč do čtyř oblastí Malajsie včetně Langkawi ještě stále probíhající akční lety společnosti Qatar Airways jsou však podmíněny odletem z Budapešti.

Pro 75% zájemců letět do Langkawi z Maďarska nepředstavuje komplikaci. Malá část cestovatelů by uvítala linku se zahájením letu z Tuzemska potažmo i potom přílet do naší vlasti. Shodou okolností tyto podmínky splňuje British Airways! Představujeme levné letenky Langkawi s odletem z české metropole. Obousměrná linka vás bude stát 13.542,- kč.

Zvolte si levnou letenku do cenově výhodné Malajsie v podání souostroví Langkawi s více než 100 ostrovy. Kalendář vám servíruje období pro let od 7. listopadu do 26. ledna. Klasicky bychom psali až do, ale to není tento případ, levných letenek je naprosté minimum! Linka zahrnuje itinerář Praha - Londýn - Kuala Lumpur - Langkawi a zpět.

Tipy a rady na závěr. O Langkawi se říká, že nabízí stejnou krásu jako Thajsko avšak za lepší peníze. Připomeňme si, že konkurence British Airways - dopravce Qatar Airways má akční lety z maďarské Budapešti, k nalezení zde. Langkawi alias asijský Mauritius je letenkovým hitem probíhajícího týdne!

⇆ Langkawi - Malajsie (z Prahy) 13.542,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety