Qatar Airways ⇆ Malajsie (Borneo) - levné letenky Kuching, Langkawi, Penang, Kota Kinabalu 11.765,- kč

akce letenky Kota Kinabalu, Penang, Kuching, LangkawiMalajsijský trip při odletu z Budapešti! Po atraktivních letenkách na ostrov Čedžu od Air China dnes představuje neméně atraktivní spoje do Malajsie s odletem z hlavního maďarského města také letecká společnost Qatar Airways. Ulovte si letenky za senzační cenu 11.765,- kč včetně zpátečního letu do čtyřlísku destinací v Malajsii.

Za tuto bezvadnou cenu, pospíšíte-li si, dostanete levné letenky do Kuching, Langkawi, Penang nebo Kota Kinabalu. Částka platí za zpáteční let z Budapešti u všech čtyřech měst - podle výběru. Doba pro rezervaci levné letenky je zdánlivá. K této chvíli v sobě zahrnuje termíny na období 27. říjen až 30. listopad 2015.

Bližší popis tarifů Qatar Airways na levné letenky do čtyř měst Malajsie - Kota Kinabalu, Langkawi, Kuching či Penang, na níž se podílí i Malaysia Airlines najdete v kalendáři po označení volného data pro let tam i zpět. Pro dopravu do / z Budapešti využijte autobusy Eurolines. Další levné letenky do Malajsie jako třeba Kuala Lumpur jsou zde.

⇆ Kota Kinabalu - Malajsie 11.765,- kč kalendář

⇆ Langkawi - Malajsie 11.765,- kč kalendář

⇆ Penang - Malajsie 11.765,- kč kalendář

⇆ Kuching - Malajsie 11.765,- kč kalendář

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.