Qatar Airways ⇆ Malajsie (Borneo) - levné letenky Kuching, Langkawi, Penang, Kota Kinabalu 11.765,- kč

akce letenky Kota Kinabalu, Penang, Kuching, LangkawiMalajsijský trip při odletu z Budapešti! Po atraktivních letenkách na ostrov Čedžu od Air China dnes představuje neméně atraktivní spoje do Malajsie s odletem z hlavního maďarského města také letecká společnost Qatar Airways. Ulovte si letenky za senzační cenu 11.765,- kč včetně zpátečního letu do čtyřlísku destinací v Malajsii.

Za tuto bezvadnou cenu, pospíšíte-li si, dostanete levné letenky do Kuching, Langkawi, Penang nebo Kota Kinabalu. Částka platí za zpáteční let z Budapešti u všech čtyřech měst - podle výběru. Doba pro rezervaci levné letenky je zdánlivá. K této chvíli v sobě zahrnuje termíny na období 27. říjen až 30. listopad 2015.

Bližší popis tarifů Qatar Airways na levné letenky do čtyř měst Malajsie - Kota Kinabalu, Langkawi, Kuching či Penang, na níž se podílí i Malaysia Airlines najdete v kalendáři po označení volného data pro let tam i zpět. Pro dopravu do / z Budapešti využijte autobusy Eurolines. Další levné letenky do Malajsie jako třeba Kuala Lumpur jsou zde.

⇆ Kota Kinabalu - Malajsie 11.765,- kč kalendář

⇆ Langkawi - Malajsie 11.765,- kč kalendář

⇆ Penang - Malajsie 11.765,- kč kalendář

⇆ Kuching - Malajsie 11.765,- kč kalendář

Letecké společnosti