British Airways ⇆ Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur z Prahy (a zpět) 12.193,- kč

akce letenky Kuala Lumpur - MalajsieVzhůru do města budoucnosti! Mapujeme pro vás aktuální levné letenky do jednoho z nejmodernějších měst jihovýchodní Asie. Tipovali jste Kuala Lumpur? Pak jste se trefili! Po předchozích městech z Maďarska teď ulovíme levné lenky do Malajsie také s odletem z České republiky. Je to opět British Airways, kdo úřaduje na poli akčních letenek a co si pro vás připravila?

Jsou to obousměrné levné letenky do Kuala Lumpur při odletu z hlavního města Česka. Zpáteční lety z Prahy teď pořídíte za bezvadných 12.193,- kč s taxami i poplatky. Plánovat můžete lety na termíny od 12. září 2015 do 27. dubna 2016. Letenky jsou výhopdné i po technické stránce. Odlety z Prahy totiž provázejí kratší mezipřistání na Heathrow v Londýně, podobně jako u cesty z Kuala Lumpur do Prahy.

Nesedí vám tarif British Airways z hlediska termínu letu do Kuala Lumpur? Pak ještě neházejte flintu do žita! Podobně výhodně podmínky nám maluje i nizozemská KLM. Mrkněte níže na kalendář s volnou kapacitou od 7. září do 27. března 2016. Letenky Kuala Lumpur s KLM z Prahy výjdou na 12.990,- kč. V prodeji do vyprodání, nezaváhejte!

⇆ Kuala Lumpur - Malajsie (z Prahy - British A.) 12.193,- kč kalendář

⇆ Kuala Lumpur - Malajsie (z Prahy - KLM) 12.990,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.