British Airways ⇆ Japonsko - levné letenky Tokio z Prahy (a zpět) 11.418,-

Docela razantně změněná politika britské letecké společnosti British Airways má své ovoce. V posledních týdnech jedna z nejčetněji diskutovaných aerolinek vyplodila konkurenci ostatním leteckým společnostem v kategorii levné letenky do Japonska z Prahy. Nadvládu Alitalie z července přebírá British Airways a co víc si přát, na záda ji dýchá další dopravce. Pojďme se na to podívat.

11.418,- kč s taxami a poplatky vám stačí, rozhodnete-li se pro zpáteční linku z Prahy do Tokia. Termínů je až na pár výjímek spousta! Mrkněte do kalendáře a vyberte si z období 20. říjen až 31. květen 2016, takže se dá uvažovat i nad letem přes vánoce nebo silvestra. To není vše!  Doplatek necelých 400,- kč a máte levné letenky Tokio od polské LOT Airlines. Termíny však až na příští rok. (leden až  30. červen 2016).

Tip: Malé srovnání na závěr s předešlými akcemi. Například poslední aktuální od již zmiňované italské společnosti Alitalia byly řadově drahší o pětistovku. Lovci nejlevnějších tarifů počítajíc s odletem z Česka budou nynější levné letenky Japonsko od British a LOT  hodně zajímat. Volbě cestování ještě letos ale vyhovuje jen jedna linka. Jakékoliv další požadavky a dotazy vám zodpovíme na našem facebooku!

⇆ Tokio - Japonsko (British A.) 11.418,- kč kalendář

⇆ Tokio - Japonsko (LOT A.) 11.790,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.