British Airways ⇆ Japonsko - levné letenky Tokio z Prahy (a zpět) 11.418,-

Docela razantně změněná politika britské letecké společnosti British Airways má své ovoce. V posledních týdnech jedna z nejčetněji diskutovaných aerolinek vyplodila konkurenci ostatním leteckým společnostem v kategorii levné letenky do Japonska z Prahy. Nadvládu Alitalie z července přebírá British Airways a co víc si přát, na záda ji dýchá další dopravce. Pojďme se na to podívat.

11.418,- kč s taxami a poplatky vám stačí, rozhodnete-li se pro zpáteční linku z Prahy do Tokia. Termínů je až na pár výjímek spousta! Mrkněte do kalendáře a vyberte si z období 20. říjen až 31. květen 2016, takže se dá uvažovat i nad letem přes vánoce nebo silvestra. To není vše!  Doplatek necelých 400,- kč a máte levné letenky Tokio od polské LOT Airlines. Termíny však až na příští rok. (leden až  30. červen 2016).

Tip: Malé srovnání na závěr s předešlými akcemi. Například poslední aktuální od již zmiňované italské společnosti Alitalia byly řadově drahší o pětistovku. Lovci nejlevnějších tarifů počítajíc s odletem z Česka budou nynější levné letenky Japonsko od British a LOT  hodně zajímat. Volbě cestování ještě letos ale vyhovuje jen jedna linka. Jakékoliv další požadavky a dotazy vám zodpovíme na našem facebooku!

⇆ Tokio - Japonsko (British A.) 11.418,- kč kalendář

⇆ Tokio - Japonsko (LOT A.) 11.790,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety