British Airways ⇆ Japonsko - levné letenky Okinawa, Sapporo z Prahy 13.739,- kč

Přinášíme tip na levné letenky do Japonska. Do země vycházejícího slunce jsou aktuálně výhodné akční lety s dopravcem British Airways, čehož jsme se dočkali vůbec poprvé. V nabídce jsou letenky z Prahy na neprávem opomíjený ostrov Okinawa. Vydat se také můžete na další japonský ostrov Hokkaidó a to konkrétně do města Sapporo.

Dostupnost a ceny: Dvojice japonských ostrovů nyní vybízí ke zpátečním letům z našeho hlavního města pod hranici 14 tisíc. Levné letenky Sapporo můžou teď být vaše za cenu 13.739,- kč. Letenky Okinawa v obousměrném spoji z Prahy si rezervujete za příplatek ani ne stovku. Leťte do Okinawy už za 13.812,- kč. Tarif omezuje odlety do Japonska a přílety do Česka na období 1. října 2014 do 2. dubna 2015. Objednávky učiňte nejpozději 25. září.

Nyní si povíme něco málo bližšího k akčním letenkám Japonsko v podání momentálně často žádané aerolinky British Airways. Let do Sappora obsahuje dva přestupy, v Helsinkách a Osace a na zpáteční v Tokiu a Londýně. Absolvování cesty do Okinawy znamená přestup v Helsinkách a Tokiu a při zpátečním letu do Prahy v Tokiu a Londýně.

Tip: Zaknihovat si levné letenky do Okinawy i Sappora se nepoštěstí každý den, nemůžete si tedy říct, počkám na další akci, protože ta příjde jednou za čas.  Levné letenky Okinawa jste si výhodněji například mohli objednat loni v lednu. Letenky Sapporo se objevují mezi našimi tipy premiérově, důrazně proto radíme nevyčkávat až na konec rezervačního období. Levným letům zdar!

⇆ Sapporo - Japonsko (z Prahy) 13.739,- kč rezervace

⇆ Okinawa - Japonsko (z Prahy) 13.812,- kč rezervace