British Airways ⇆ Japonsko - levné letenky Okinawa, Sapporo z Prahy 13.739,- kč

Přinášíme tip na levné letenky do Japonska. Do země vycházejícího slunce jsou aktuálně výhodné akční lety s dopravcem British Airways, čehož jsme se dočkali vůbec poprvé. V nabídce jsou letenky z Prahy na neprávem opomíjený ostrov Okinawa. Vydat se také můžete na další japonský ostrov Hokkaidó a to konkrétně do města Sapporo.

Dostupnost a ceny: Dvojice japonských ostrovů nyní vybízí ke zpátečním letům z našeho hlavního města pod hranici 14 tisíc. Levné letenky Sapporo můžou teď být vaše za cenu 13.739,- kč. Letenky Okinawa v obousměrném spoji z Prahy si rezervujete za příplatek ani ne stovku. Leťte do Okinawy už za 13.812,- kč. Tarif omezuje odlety do Japonska a přílety do Česka na období 1. října 2014 do 2. dubna 2015. Objednávky učiňte nejpozději 25. září.

Nyní si povíme něco málo bližšího k akčním letenkám Japonsko v podání momentálně často žádané aerolinky British Airways. Let do Sappora obsahuje dva přestupy, v Helsinkách a Osace a na zpáteční v Tokiu a Londýně. Absolvování cesty do Okinawy znamená přestup v Helsinkách a Tokiu a při zpátečním letu do Prahy v Tokiu a Londýně.

Tip: Zaknihovat si levné letenky do Okinawy i Sappora se nepoštěstí každý den, nemůžete si tedy říct, počkám na další akci, protože ta příjde jednou za čas.  Levné letenky Okinawa jste si výhodněji například mohli objednat loni v lednu. Letenky Sapporo se objevují mezi našimi tipy premiérově, důrazně proto radíme nevyčkávat až na konec rezervačního období. Levným letům zdar!

⇆ Sapporo - Japonsko (z Prahy) 13.739,- kč rezervace

⇆ Okinawa - Japonsko (z Prahy) 13.812,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.