British Airways ⇆ Bermudské ostrovy - levné letenky Bermudy 14.900,- kč

Karibik opět v trochu jiném podání nabízí ustřední aerolinka letenkových akcí konce prázdnin. S British Airways na Bermudy a zpět za necelých patnáct tisíc z maďarské Budapešti. Zabookujte si zpáteční letenku na jedinečné Bermudské ostrovy - skupinu stopadesáti korálových ostrovů za 14.900,- kč.

Nepříliš často se vyskytující levné letenky na Bermudy (poslední akce s odletem z Vídně se datuje k prosinci 2014) teď seženete na období od podzimu až do zimy. Neponechtejte nic náhodě a zvolte si z termínů od 8. října až po 17. březen 2016. Kalendář najdete pod stejným odkazem na konci tohoto tipu.

Zde máte konkrétní údaje k letu na Bermudské ostrovy. Odlet s British Airways zahajujete na letišti v Budapešti Ferihegy Arpt. (BUD) Maďarsko s mezipřistáním na Britských ostrovech - Londýn Heathrow (LHR) a příletem na letiště Bermuda International (BDA) Bermudské ostrovy. Zpátky je to jinak! Vracíte se přes Londýn do Vídně (VIE).

Vyždímat z minima cestovatelské maximum! Přesně k tomu nám může posloužit akční letenky aerolinií British Airways na Bermudy. Prohlídka Budapešti je lákadlem mnoha turistů - odtud se přesunete na Bermudy a po Karibiku končíte svou leteckou výpravu v rakouském hlavním městě, které vybízí nejen k návštěvě Prátru.

⇆ Bermuda - Bermudské ostrovy 14.900,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.