BOMBA! Delta Airlines ⇆ Dominikánská Republika - levné letenky Santo Domingo z Prahy (a zpět) 10.572,- kč

Tak dlouho šla cena dolů, až se dostala na historické minimum! Řeč je o levných letenkách do Santo Domingo z Prahy. Nejdříve Air France tam a zpět za necelých 15 tisíc, poté Delta Airlines měla takové letenky Dominikánská Republika dokonce za necelých 13 tisíc, abychom se nakonec od stejné aerolinky dočkali zpátečního letu z Prahy za neodolatelných 10.572,- kč s taxami i poplatky.

Dostupnost: Věřte neveřte, doba pro rezervaci levné letenky Santo Domingo je podobně rozsáhlá jako minule, i když je cena nižší skoro o 2 a půl tisíce kč. Tohle se nedá nechat ležet ladem! Dominikánská Republika patří mezi nejoblíbenější turistické destinace vůbec. Letenky bookujte do vyprodání na termíny od konce října do 18. dubna 2016.

Více podrobností letu do Dominikánské Republiky. Lety budou vypravovány z letiště Praha Václav Havel (PRG) Česko za asistence Alitalia, která má na starosti let z Prahy k prvnímu mezipřistání v Římě. Dále už s Delta Airlines přes New York na letiště Santo Domingo  Las Americas Ar... (SDQ) Dominikánská Republika. Zpáteční let Santo Domingo - Praha je už započítán do ceny.

Tip: Vemte si sebou příruční zavazadlo do 10kg a podpalubní zavazadlo do hmotnosti 23kg. Využijte specifika přeletu! Na cestě tam máte delší zastávku v italském Římě, což se dá využít zpestřením prohlídkou města. V New Yorku naopak budete čekat déle na cestě ze Santo Domingo, takže hurá do ulic. Tarif je podmíněn platností ESTA pro vstup na území USA.

⇆ Santo Domingo - Dominikánská R. (z Prahy) 12.572,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.