Austrian Airlines - Itálie - levné letenky do Florencie z Vídně 2.661,- kč

Před časem jsme Vás upozornili na výhodný tarif rakouského leteckého přepravce Austrian Airlines v rezervačním systému student agency, na levné letenky do Florencie s odlety z Vídně. Jelikož se znovu objevuje kalendář znázorňující volné akční letenky do tohoto toskánského města ležícího na řece Arno, jsme tady opět! Tentokrát je cena letenky do Itálie ještě nepatrně výhodnější!

Není to žádný velký skok oproti minulé akci, ale každá koruna dobrá. Minulé akční letenky do Toskánska byly k mání za 2.792,- kč za zpáteční letenky. Nyní máte možnost objednávat si levné letenky do Florencie s odletem z Vídně za cenu 2.661,- kč s taxami a poplatky (Vídeň - Florencie a zpět).

Dostupnost: levné lety do Itálie (Florencie - Toskánsko) si vyberete z kalendáře s volnými lety. Kalendář si jednoduše vyjedete kliknutím na odkaz pro rezervaci ve spodní části této aktualitky. Aktuálně v najdete vybrané neobsazené letenky na termíny od 22. září až do 25. května 2014. Pro lepší orientaci doporučujeme do něj přímo nahlédnout.

Informace k tarifu - akční lety - přeprava - zajišťuje aerolinka Austrian Airlines. Odlétá se z letiště Vídeň / Vienna Intl.(VIE), přímým letem na letiště Florencie / Peretola(FLR). Let Vídeň - Florencie trvá hodinu a 25 minut, stejně tak u cesty zpět.

Tip: rezervací levné letenky do Florencie si můžete zajistit levnou dovolenou letecky v Toskánsku ještě na tento rok, v nenáročném tarif s odletem z Vídně. Termíny ubývají rychlým tempem a již nyní jich je nedostatek. Jste-li rozhodnuti pro letenky do Itálie, pospěšte si!

Online rezervace levné letenky Florencie (Itálie - Toskánsko)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.