Austrálie - levné letenky do Sydney 16.770,- kč

Letecký dopravce China Eastern Airlines nyní tahá jeden trumf za druhým! Komu nevyhovovala včerejší ještě stále platná akce na levné letenky do Melbourne, ale přesto by rád do Austrálie, může využít také tarifu na levné letenky do Sydney za senza cenu 16.770,- kč s poplatky s odletem z italských Benátek a návratem do anglického Londýna.

Tarif China Eastern Airlines na rezervaci levné letenky do Sydney je k dispozici pro akční lety do Austrálie v období od 7. března do 17. června. Jedná se o vybrané dny. Aktuální přehled levných letenek do Sydney a dostupných termínů najdete na konci této zprávy, pod odkazem na rezervaci levné letenky. Info k letu: odletá se z letiště Fiumicino Arpt, Řím, Itálie s mezipřistáním na letišti Pudong International Arpt, Šanghaj, Čína s příletem na Sydney Kingsford Smith Arpt, Sydney, Austrálie. Odletá se z letiště Sydney Kingsford Smith Arpt, Sydney, Austrálie s mezipřistáním na Pudong International Arpt, Šanghaj, Čína a příletem na letiště Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie.

Doporučení: nečekejte s rezervací několik dní, jelikož akční letenky jsou zpravidla velmi rychle rozebrány, zvláště pak jedná-li se o levné letenky do Austrálie, vyplatí se jednat hodně svižně. Za 16.770,- jde o super akci!

Snadno a levně se dopravíte z ČR i do Benátek s lowcost letenkou. Z Londýna se nabízí rovněž nízkonákladová jednosměrná letenka Londýn - Praha. Koupíte jí skoro vždy za pár stovek, takže o dopravu do a z těchto destinací se opravdu bát nemusíte. Ideálním tipem na závěr pro cestující nemajíc zajištěno ubytování může být nabídka ubytování v Sydney se slevou až 60%.

Online rezervace levné letenky Sydney (Austrálie)

Destinace
Letecké společnosti