Austrálie - levné letenky do Sydney 16.770,- kč

Letecký dopravce China Eastern Airlines nyní tahá jeden trumf za druhým! Komu nevyhovovala včerejší ještě stále platná akce na levné letenky do Melbourne, ale přesto by rád do Austrálie, může využít také tarifu na levné letenky do Sydney za senza cenu 16.770,- kč s poplatky s odletem z italských Benátek a návratem do anglického Londýna.

Tarif China Eastern Airlines na rezervaci levné letenky do Sydney je k dispozici pro akční lety do Austrálie v období od 7. března do 17. června. Jedná se o vybrané dny. Aktuální přehled levných letenek do Sydney a dostupných termínů najdete na konci této zprávy, pod odkazem na rezervaci levné letenky. Info k letu: odletá se z letiště Fiumicino Arpt, Řím, Itálie s mezipřistáním na letišti Pudong International Arpt, Šanghaj, Čína s příletem na Sydney Kingsford Smith Arpt, Sydney, Austrálie. Odletá se z letiště Sydney Kingsford Smith Arpt, Sydney, Austrálie s mezipřistáním na Pudong International Arpt, Šanghaj, Čína a příletem na letiště Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie.

Doporučení: nečekejte s rezervací několik dní, jelikož akční letenky jsou zpravidla velmi rychle rozebrány, zvláště pak jedná-li se o levné letenky do Austrálie, vyplatí se jednat hodně svižně. Za 16.770,- jde o super akci!

Snadno a levně se dopravíte z ČR i do Benátek s lowcost letenkou. Z Londýna se nabízí rovněž nízkonákladová jednosměrná letenka Londýn - Praha. Koupíte jí skoro vždy za pár stovek, takže o dopravu do a z těchto destinací se opravdu bát nemusíte. Ideálním tipem na závěr pro cestující nemajíc zajištěno ubytování může být nabídka ubytování v Sydney se slevou až 60%.

Online rezervace levné letenky Sydney (Austrálie)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.