Austrálie - levné letenky do Melbourne 16.400,- kč

A opět letenky do Austrálie a dnes ještě levněji než minule! Minulé levné letenky byli do Melbourne za cca 20tis. kč. Dnes vám nabídneme opět levné letenky do Melbourne, ale za cenu 16.400,- kč včetně tax a poplatků! Jedná se o tarif letecké společnosti China Eastern Airlines pro zaknihování letenky do Melbourne na trase Řím - Melbourne a zpáteční Melbourne - Londýn.

Termíny pro rezervaci akční letenky do Austrálie (Melbourne) jsou od 16. března do 18. června. Kalendář zobrazující volné akční lety v tomto období najdete pod odkazem na rezervaci levné letenky na konci této aktuality. Informace k letu do Austrálie v tarifu China Eastern Airlines: odletíte z letiště Fiumicino Arpt, Řím, Itálie s mezipřistáním na letišti Pudong International Arpt, Šanghaj, Čína (5h35min) a příletem na letiště Tullamarine Arpt, Melbourne, Austrálie.

Letenka je atraktivní jednak pro svou nízkou cenu a taky pro dobrou dostupnost dopravy z ČR do Říma a z Londýna. Nabízí se buď lowcost letenka do těchto destinací, nebo doprava s autobusovou jízdenkou (pravý blok stránek), která nebude stát více, než pár stovek, takže celkové naklady na cestu minimální.

Dostupnost akce: letenky do Austrálie za dobré peníze patří mezi velmi žádané zboží, takže je i velmi pravděpodobné, že letenky do Melbourne za 16.400,- kč budou bleskově vyprodány. Tak si pospěšte honem s výběrem termínů, než se kapacita akčních letenek vyprodá.

Tip: máte už zabookovanou levnou letenku do Austrálie? Doplňte si ji o akční ubytování v Melbourne, vybírat z top cenových nabídek můžete zde.

Online rezervace levné letenky Melbourne (Austrálie)

Destinace
Letecké společnosti