Austrálie - levné letenky do Melbourne 16.400,- kč

A opět letenky do Austrálie a dnes ještě levněji než minule! Minulé levné letenky byli do Melbourne za cca 20tis. kč. Dnes vám nabídneme opět levné letenky do Melbourne, ale za cenu 16.400,- kč včetně tax a poplatků! Jedná se o tarif letecké společnosti China Eastern Airlines pro zaknihování letenky do Melbourne na trase Řím - Melbourne a zpáteční Melbourne - Londýn.

Termíny pro rezervaci akční letenky do Austrálie (Melbourne) jsou od 16. března do 18. června. Kalendář zobrazující volné akční lety v tomto období najdete pod odkazem na rezervaci levné letenky na konci této aktuality. Informace k letu do Austrálie v tarifu China Eastern Airlines: odletíte z letiště Fiumicino Arpt, Řím, Itálie s mezipřistáním na letišti Pudong International Arpt, Šanghaj, Čína (5h35min) a příletem na letiště Tullamarine Arpt, Melbourne, Austrálie.

Letenka je atraktivní jednak pro svou nízkou cenu a taky pro dobrou dostupnost dopravy z ČR do Říma a z Londýna. Nabízí se buď lowcost letenka do těchto destinací, nebo doprava s autobusovou jízdenkou (pravý blok stránek), která nebude stát více, než pár stovek, takže celkové naklady na cestu minimální.

Dostupnost akce: letenky do Austrálie za dobré peníze patří mezi velmi žádané zboží, takže je i velmi pravděpodobné, že letenky do Melbourne za 16.400,- kč budou bleskově vyprodány. Tak si pospěšte honem s výběrem termínů, než se kapacita akčních letenek vyprodá.

Tip: máte už zabookovanou levnou letenku do Austrálie? Doplňte si ji o akční ubytování v Melbourne, vybírat z top cenových nabídek můžete zde.

Online rezervace levné letenky Melbourne (Austrálie)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.