Austrálie - levné letenky do Melbourne 16.400,- kč

A opět letenky do Austrálie a dnes ještě levněji než minule! Minulé levné letenky byli do Melbourne za cca 20tis. kč. Dnes vám nabídneme opět levné letenky do Melbourne, ale za cenu 16.400,- kč včetně tax a poplatků! Jedná se o tarif letecké společnosti China Eastern Airlines pro zaknihování letenky do Melbourne na trase Řím - Melbourne a zpáteční Melbourne - Londýn.

Termíny pro rezervaci akční letenky do Austrálie (Melbourne) jsou od 16. března do 18. června. Kalendář zobrazující volné akční lety v tomto období najdete pod odkazem na rezervaci levné letenky na konci této aktuality. Informace k letu do Austrálie v tarifu China Eastern Airlines: odletíte z letiště Fiumicino Arpt, Řím, Itálie s mezipřistáním na letišti Pudong International Arpt, Šanghaj, Čína (5h35min) a příletem na letiště Tullamarine Arpt, Melbourne, Austrálie.

Letenka je atraktivní jednak pro svou nízkou cenu a taky pro dobrou dostupnost dopravy z ČR do Říma a z Londýna. Nabízí se buď lowcost letenka do těchto destinací, nebo doprava s autobusovou jízdenkou (pravý blok stránek), která nebude stát více, než pár stovek, takže celkové naklady na cestu minimální.

Dostupnost akce: letenky do Austrálie za dobré peníze patří mezi velmi žádané zboží, takže je i velmi pravděpodobné, že letenky do Melbourne za 16.400,- kč budou bleskově vyprodány. Tak si pospěšte honem s výběrem termínů, než se kapacita akčních letenek vyprodá.

Tip: máte už zabookovanou levnou letenku do Austrálie? Doplňte si ji o akční ubytování v Melbourne, vybírat z top cenových nabídek můžete zde.

Online rezervace levné letenky Melbourne (Austrálie)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.