Austrálie - letenky Perth, Melbourne, Brisbane, Sydney od 14.875,- kč

Na křídlech China Southern Airlines levně do Austrálie, aneb kdo si počká, ten se dočká! Přinášíme tipy na početné možnosti objednání zpáteční levné letenky do Perth, Melbourne, Sydney či Brisbane od 14.875,- kč včetně tax a poplatků. Nabízí se lety z Budapešti s návraty do Budapešti, nebo Vídně. Od 18.036,- kč si taky objednáte letenky Melbourne, Brisbane, Sydney i s odlety z Prahy a návraty do Vídně.

Dostupnost: Pro lety do Austrálie z Budapešti, nebo i lety z letiště Praha platí individální dostupnost letenek. Přehled získáte klikem na odkaz s volbou letenky do konkrétního australského města. Pod každým takovým odkazem jsou umístěny kalendáře s online volnými lety. Pro jejich objednání stačí označit volné datum pro let tam i zpět a dokončit rezervaci.

Pro bližší informace k akčním letenkám do Melbourne, Brisbane, Perthu a Sydney nás neváhejte kontaktovat na facebooku, či v diskusním fóru. Levné letenky jsou v prodeji pouze do vyprodání, nebo do stažení akce. Tip se řadí mezi ty nejlepší, doporučujeme neotálet. Ubytování za slušné peníze hledejte přes server booking.com.

z Budapešti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.