Arménie - levné letenky Jerevan z Prahy 6.490,- kč

Konečně přicházíme s dobrou zprávou také pro všechny zájemce na levné letenky do Arménie přejíc si letět z Prahy! Za částku 6.490,- kč jsou tu jako žhavé novinky akční kalendáře s levnými letenkami do Jerevanu, hlavního města Arménie s odlety z Prahy a návraty do polské Varšavy, nebo alternativně dostupný kalendář obsahující levné letenky do Jerevanu s odletem z Varšavy a návratem do Prahy se stejnou cenou.

Akční lety pořádá ukrajinský národní letecký přepravce Ukraine International Airlines. Termíny pro objednání levné letenky do Jerevanu v akčním kalendáři najdete na hojný počet termínů s odlety od 1. dubna až do 31. prosince! Platí pro obě varianty jen s tím rozdílem, že za levné letenky ve variantě Varšava - Jerevean - Praha zaplatíte 6.590,- kč, tedy o 100,- kč více, než u varianty levných letenek do Arménie na lince Praha - Jerevan - Varšava.

Info k letům: první varianta - odlet z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Borispol Arpt, Kyjev, Ukrajina (2h 35min) a příletem na Yerevan Arpt, Jerevan, Arménie, se stejným zpátečním letem, ale s přistáním na letišti Warsaw Intl Arpt, Varšava, Polsko. U letů do Arménie z Varšavy a návratů do Prahy platí stejné mezipřistání, tedy na letišti Borispol Airport v Kyjevě.

Výhledové možnosti dostupnosti akce: levné letenky do Arménie (Jerevan) v akčních tarifech jsou dostupné zřídkakdy, důrazně proto doporučujeme neváhat s objednáním akční letenky, že jsou levné letenky do Jerevanu dostupné na termíny do 31. prosince ještě neznamená, že budou dostupné po celou tuto dobu.

Akční letenky s kalendářem jsou obvykle platné pár dní, nebo než se vyprodají. Neváhejte a leťtě levně do Arménie s odlety z Prahy, nebo s návraty do stejného města! Přejeme spokojený a levný let! 

- online rezervace levné letenky Jerevan -Arménie (Praha - Jerevan - Varšava)

- online rezervace levné letenky Jerevan - Arménie (Varšava - Jerevan - Praha)

Letecké společnosti