Arménie - levné letenky Jerevan z Prahy 6.490,- kč

Konečně přicházíme s dobrou zprávou také pro všechny zájemce na levné letenky do Arménie přejíc si letět z Prahy! Za částku 6.490,- kč jsou tu jako žhavé novinky akční kalendáře s levnými letenkami do Jerevanu, hlavního města Arménie s odlety z Prahy a návraty do polské Varšavy, nebo alternativně dostupný kalendář obsahující levné letenky do Jerevanu s odletem z Varšavy a návratem do Prahy se stejnou cenou.

Akční lety pořádá ukrajinský národní letecký přepravce Ukraine International Airlines. Termíny pro objednání levné letenky do Jerevanu v akčním kalendáři najdete na hojný počet termínů s odlety od 1. dubna až do 31. prosince! Platí pro obě varianty jen s tím rozdílem, že za levné letenky ve variantě Varšava - Jerevean - Praha zaplatíte 6.590,- kč, tedy o 100,- kč více, než u varianty levných letenek do Arménie na lince Praha - Jerevan - Varšava.

Info k letům: první varianta - odlet z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Borispol Arpt, Kyjev, Ukrajina (2h 35min) a příletem na Yerevan Arpt, Jerevan, Arménie, se stejným zpátečním letem, ale s přistáním na letišti Warsaw Intl Arpt, Varšava, Polsko. U letů do Arménie z Varšavy a návratů do Prahy platí stejné mezipřistání, tedy na letišti Borispol Airport v Kyjevě.

Výhledové možnosti dostupnosti akce: levné letenky do Arménie (Jerevan) v akčních tarifech jsou dostupné zřídkakdy, důrazně proto doporučujeme neváhat s objednáním akční letenky, že jsou levné letenky do Jerevanu dostupné na termíny do 31. prosince ještě neznamená, že budou dostupné po celou tuto dobu.

Akční letenky s kalendářem jsou obvykle platné pár dní, nebo než se vyprodají. Neváhejte a leťtě levně do Arménie s odlety z Prahy, nebo s návraty do stejného města! Přejeme spokojený a levný let! 

- online rezervace levné letenky Jerevan -Arménie (Praha - Jerevan - Varšava)

- online rezervace levné letenky Jerevan - Arménie (Varšava - Jerevan - Praha)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.