American Airlines - Karibik - levné letenky Svatý Martin 12.099,- kč

I když je to v této době především boj nejlevnějších letenek od China Southern a Emirates Airlines, říci své se rozhodla také aerolinka American Airlines. S odletem z dobře dostupné Barcelony tu máme exkluzivní levné letenky na Svatý Martin, karibský ostrov ležící v jeho východní části. Naplánujte si levný let za krásami podmanivého a teplého Karibiku!

Co se nabízí? Zpáteční levné letenky Svatý Martin s odletem z Barcelony za 12.099,- kč v režii americké letecké společnosti American Airlines. Do Barcelony letecky levně např. s Vueling z Vídně, nebo z Prahy s dopravcem České Aerolinie. Více info k možnostem levného letu do Barcelony najdete zde.

Zpátky k letenkám na Svatý Martin v Karibiku. Možnosti jsou následující: jsou akceptovány lety s nejpozdějším datem 31. března 2014. Maximální délka pobytu je 30 dní. Teď to podstatné, na rezervaci levné letenky do Karibiku máte už pouze dnešní den, takže kdo to nestihne, má smůlu.

Základní popis letů na Svatý Martin s American Airlines: Startuje se z letiště Barcelona Arpt, Barcelona, Španělsko, krátké mezipřistání na Miami (USA) cca 2 hodinky a příletem na Princ Juliana Arpt, St Maarten, Nizozemské Antily. Zpět po identické trase.

Alternativy: Pokud v každém případě preferujete lety z Prahy, přinášíme vhodnou alternativu za cenu 14.875,- kč. Za tyto peníze se nabízí levné letenky Svatý Martin s odletem z Prahy a návratem do Vídně. Třetí varianta je letět na Svatý Martin z Barcelony do Karibiku. Tady je cena za zpáteční lety 12.704,- kč i s poplatky.

Mohlo by vás zajímat: Víte že, karibský ostrov Svatý Martin navzdory své malé velikosti náleží dvou státům? Spadá pod Francii a Holandsko. St Maarten spadá pod Nizozemské Antily, což je oblast pod správou Holandska. Nabízí až 40 nádherných pláží. Vynikájící a po celém světě vyhlášenou kuchyni. Levné letenky tedy doporučujeme jako další příležitost pro výhodné vycestování do Karibiku.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.