American Airlines - Guatemala - levné letenky Guatemala City 10.080,- kč

Vzhůru do tropických lesů! Poslední ze žhavých tipů do Střední Ameriky od American Airlines nám umožňuje vycestovat levně do Guatemaly. Kdo se chystá do této země, nechť nejprve přečte následujících pár řádků. Prozradíme vám, jak na současné levné letenky do Guatemala City.

Zpřístupnily jsme pro vás kalendář obsahující akční letenky do Guatemala City s odletem ze španělské Barcelony za extra cenu 10.080,- kč s taxami i poplatky. V ceně je také zpáteční letenka Guatemala City - Barcelona.

Nyní už ke konkrétním termínům. Díky avizovanému kalendáři s letenkami do Guatemaly není potřeba letenky hledat přes vyhledávač. Postup je jednoduchý. Na konci této zprávy najdete odkaz, na který když kliknete, zobrazí se vám volné levné letenky na období od 15. ledna 2014 do 19. března 2014. Pozor! Jde pouze o vybrané dny, více info v kalendáři.

Informace k tarifu levné letenky Guatemala: Odlétá se s aerolinkou American Airlines z letiště Barcelona Arpt, Barcelona, Španělsko. Vzhledem k mezipřistání na Miami (USA)  je potřeba mít platnou ESTA kartu, či platné cestovní vízum. Přílet je na letiště La Aurora Arpt, Guatemala City, Guatemala. Pro vstup do Guatemaly mít vízum nepotřebujete. Stejně i zpět.

Proč do Guatemaly? Je to země plná památek, hor, sopek a džunglí. Jedno z hlavních center mayské civilizace, nedotčená džungle a zelené nížiny a aktivní vulkány. Co víc si může pravý cestovatel přát.

- rezervace levné letenky Guatemala - Guatemala City 10.080,- kč

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.