American Airlines - Argentina - levné letenky Buenos Aires 13.155,- kč

Jižní Amerika na dosah ruky! Uplynula již delší doba od posledního tipu na levné letenky do Argentiny, další zajímavá nabídka na levnější cestu tedy příjde jistě vhod. Následující typ je určen hlavně pokročilejším cestovatelům, pro které není problém letět ze Španělska, případně Německa.

Aktuálně zvýhodněným tarifem na levné letenky do Buenos Aires, hlavního města Argentiny disponuje americká aerolinka American Airlines. Nabízí se letenky do Buenos Aires s odletem z Barcelony a návratem do Berlína za cenu 13.155,- kč s poplatky. Připlatíte-li si cca 1.600,- kč, je možné letět do Argentiny také z Berlína.

Uvedené ceny představují levné letenky do Buenos Aires na období na přelomu listopadu a prosince, tedy na dobu, kdy je u nás nevlídné počasí. Konkrétní příklady bookingu levné letenky najdete na odkazech níže. Klikem na odkaz se dozvíte také další podrobnosti k levnému letu do Buenos Aires.

Tip: do Barcelony se lze také dopravít levně letecky. Více info na tomto odkazu. V případě zájmu o levné letenky do Buenos Aires s odlety z Berlína můžete navázat také na právě probíhající akci zpáteční levné letenky Praha - Berlín za 2.429,- kč i s poplatky. Najdete ji zde.

- Online rezervace levné letenky Buenos Aires 13.155,- kč (z Barcelony)

- Online rezervace levné letenky Buenos Aires 14.751,- kč(z Berlína)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.