American Airlines - Argentina - levné letenky Buenos Aires 13.155,- kč

Jižní Amerika na dosah ruky! Uplynula již delší doba od posledního tipu na levné letenky do Argentiny, další zajímavá nabídka na levnější cestu tedy příjde jistě vhod. Následující typ je určen hlavně pokročilejším cestovatelům, pro které není problém letět ze Španělska, případně Německa.

Aktuálně zvýhodněným tarifem na levné letenky do Buenos Aires, hlavního města Argentiny disponuje americká aerolinka American Airlines. Nabízí se letenky do Buenos Aires s odletem z Barcelony a návratem do Berlína za cenu 13.155,- kč s poplatky. Připlatíte-li si cca 1.600,- kč, je možné letět do Argentiny také z Berlína.

Uvedené ceny představují levné letenky do Buenos Aires na období na přelomu listopadu a prosince, tedy na dobu, kdy je u nás nevlídné počasí. Konkrétní příklady bookingu levné letenky najdete na odkazech níže. Klikem na odkaz se dozvíte také další podrobnosti k levnému letu do Buenos Aires.

Tip: do Barcelony se lze také dopravít levně letecky. Více info na tomto odkazu. V případě zájmu o levné letenky do Buenos Aires s odlety z Berlína můžete navázat také na právě probíhající akci zpáteční levné letenky Praha - Berlín za 2.429,- kč i s poplatky. Najdete ji zde.

- Online rezervace levné letenky Buenos Aires 13.155,- kč (z Barcelony)

- Online rezervace levné letenky Buenos Aires 14.751,- kč(z Berlína)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.