České Aerolinie - Německo - levné letenky do Berlína z Prahy 2.429,- kč

Letět do Německa z Prahy se nyní skutečně vyplatí! Až do vyprodání lze objednávat zpáteční levné letenky do Berlína z Prahy v tarifu českého leteckého přepravce České Aerolinie. Ptáte se za kolik? Zpáteční letenka Praha - Berlín vás nyní v přímém letu nemusí stát více než 2.429,- kč včetně všech poplatků.

Podmínky tarifu - v podstatě žádné. Je potřeba se přizpůsobit termínům, které se nabízejí. Nyní za tuto cenu seženete levné letenky Berlín pro lety od srpna až do května 2014. Samozřejmě je potřeba brát v potaz, že letenky budou dostupné jen do vyprodání kapacit.

Info k letu - poletíte na křídlech aerolinek ČSA s odletem z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na Tegel Airport, Berlín, Německo. Let trvá pouhou hodinu. Totéž u cesty zpět.

Tip - příklady zaknihování letenky do Berlína najdete na konci této aktuality. Letět levněji do Berlína z Prahy v běžném tarifu ČSA se nenabízí každý den, doporučujeme proto využít možnosti objednání levné letenky Berlín pod dva a půl tisíce korun.

Online rezervace levné letenky Berlín (Německo)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.