České Aerolinie - Německo - levné letenky do Berlína z Prahy 2.429,- kč

Letět do Německa z Prahy se nyní skutečně vyplatí! Až do vyprodání lze objednávat zpáteční levné letenky do Berlína z Prahy v tarifu českého leteckého přepravce České Aerolinie. Ptáte se za kolik? Zpáteční letenka Praha - Berlín vás nyní v přímém letu nemusí stát více než 2.429,- kč včetně všech poplatků.

Podmínky tarifu - v podstatě žádné. Je potřeba se přizpůsobit termínům, které se nabízejí. Nyní za tuto cenu seženete levné letenky Berlín pro lety od srpna až do května 2014. Samozřejmě je potřeba brát v potaz, že letenky budou dostupné jen do vyprodání kapacit.

Info k letu - poletíte na křídlech aerolinek ČSA s odletem z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na Tegel Airport, Berlín, Německo. Let trvá pouhou hodinu. Totéž u cesty zpět.

Tip - příklady zaknihování letenky do Berlína najdete na konci této aktuality. Letět levněji do Berlína z Prahy v běžném tarifu ČSA se nenabízí každý den, doporučujeme proto využít možnosti objednání levné letenky Berlín pod dva a půl tisíce korun.

Online rezervace levné letenky Berlín (Německo)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.