Alitalia - Singapur - levné letenky Praha - Singapur 11.490,- kč

Opět cestujeme levně v tarifu italských aerolinek Alitalia! Jsou tady levné letenky do přístavu, který patří mezi největší na světě. Jsou tady levné letenky do státu i města v jednom. Ano, hádáte správně, jsou to levné letenky do Singapuru s odletem z Prahy za suprovní cenu 11.490,- kč i s poplatky a taxami. V ceně je zahrnut i zpáteční let ze Singapuru do Mnichova.

Akční letenky do Singapuru najdete nyní k objednání v letovém kalendáři pro vybrané dny od 2. dubna až do 24. června 2013, najdete jej pod odkazem na rezervaci levné letenky na konci této zprávy. Do Singapuru v akčním tarifu letecké společnosti Alitalia odletíte z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s prvním mezipřistáním na letišti Fiumicino Arpt, Řím, Itálie (3h 45min), druhým mezipřistáním na letišti Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty (4h 45min) a příletem na letiště Changi Intl Arpt, Singapur, Singapur.

Jak snadno a rychle rezervovat levné letenky Singapur? Termíny jsou volné nyní a jelikož předchozí akční letenky do Singapuru byly naposledy v červenci a drahší o 4 tisíce, je jisté, že bude tato várka levných letenek rozebrána téměř okamžitě. Využijte tedy výhodné nabídky a leťte si do tolik pro Čechy oblíbeného Singapuru. Doporučujeme si prohlédnout i levné ubytování v Singapuru.

Online rezervace levné letenky Singapur

Letecké společnosti