Alitalia - Singapur - levné letenky Praha - Singapur 11.490,- kč

Opět cestujeme levně v tarifu italských aerolinek Alitalia! Jsou tady levné letenky do přístavu, který patří mezi největší na světě. Jsou tady levné letenky do státu i města v jednom. Ano, hádáte správně, jsou to levné letenky do Singapuru s odletem z Prahy za suprovní cenu 11.490,- kč i s poplatky a taxami. V ceně je zahrnut i zpáteční let ze Singapuru do Mnichova.

Akční letenky do Singapuru najdete nyní k objednání v letovém kalendáři pro vybrané dny od 2. dubna až do 24. června 2013, najdete jej pod odkazem na rezervaci levné letenky na konci této zprávy. Do Singapuru v akčním tarifu letecké společnosti Alitalia odletíte z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s prvním mezipřistáním na letišti Fiumicino Arpt, Řím, Itálie (3h 45min), druhým mezipřistáním na letišti Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty (4h 45min) a příletem na letiště Changi Intl Arpt, Singapur, Singapur.

Jak snadno a rychle rezervovat levné letenky Singapur? Termíny jsou volné nyní a jelikož předchozí akční letenky do Singapuru byly naposledy v červenci a drahší o 4 tisíce, je jisté, že bude tato várka levných letenek rozebrána téměř okamžitě. Využijte tedy výhodné nabídky a leťte si do tolik pro Čechy oblíbeného Singapuru. Doporučujeme si prohlédnout i levné ubytování v Singapuru.

Online rezervace levné letenky Singapur

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.