Alitalia - levné letenky Singapur 11.997,- kč

Lákají vás čistá města, zaleťte si do Singapuru! V návaznosti na další ze skvělých letenkových tipů v podání italských aerolinek Alitalia vám představujeme levné letenky do Singapuru, města a státu v jednom. Aktuálně se tyto levné letenky Singapur dají objednat za cenu 11.997,- kč i s poplatky, s tím že máte v ceně zahrnut let z Barcelony a návrat ze Singapuru do Londýna, takže skvělý podnět pro levné cestování do Asie z Evropy.

Ptáte se, kdy je možné takto levné letenky do Singapuru objednávat? Jelikož to nejsou akční letenky, je potřeba cílit na konkrétní termíny, které vám samozřejmě jako vždy doporučíme. Aktuálně doporučujeme rezervovat levné letenky do Singapuru na začátek roku 2014. Například let v termínu 12.1. - 9.2. (ukázka na konci zprávy).

Informace k tarifu - lety probíhají na palubě leteckého přepravce Alitalia. Let má dvě kratší mezipřistání. Odlétá se z letiště Barcelona Arpt, Barcelona, Španělsko s mezipřistáním na Fiumicino Arpt, Řím, Itálie, druhým na Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty a příletem na Changi Intl Arpt, Singapur, Singapur. Zpáteční let má první mezipřistání v Paříži - Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie, druhým na Linate Arpt, Milán, Itálie a příletem na letiště London City Arpt, Londýn, Velká Británie, Anglie.

Tip: kliknětě níže na odkaz pro rezervaci pro zobrazení příkladové levné letenky do Singapuru s cenou 11.997,- kč (cena je platná v době zveřejnění), kde můžete ihned i bookovat letenky. Nebude li vám sedět příkladové datum, nechte si individuálně doporučit let do Singapuru na jiný termín. Nejjednodušší máte napsat nám na facebook.

Online rezervace levné letenky Singapur

Destinace
Letecké společnosti