Alitalia - levné letenky do Singapuru s návratem do Prahy 11.990,- kč

Další dnešní letenkový tip si dovolíme označit za cestovatelský bonbónek. Máme tu levné letenky do Singapuru, ostrovního a městského státu v jihovýchodní Asii. Po menší pauze se svými akčními lety opět zvedá svůj prapor italská letecká společnost Alitalia, která přichází s tarifem v cz systému na akční letenky do Singapuru za 11.990,- kč s taxami i poplatky.

Potěšující zpráva pro letenkáře je nejen dobrá cena za let do Singapuru, ale také návraty do matičky Prahy. Odlety jsou ze španělské Barcelony, což není problém, protože není problém například objednat jednosměrnou nízkonákladovou letenku Praha - Barcelona za cca 1.500,- kč (Wizz Air), nebo letenku do Barcelony z Vídně za cca 1.200,- kč (Air Berlin).

Dostupnost: výběr levné letenky do Singapuru s odletem z Barcelony a návratem do Prahy za cenu 11.990,- kč je umožněn z letového kalendáře zobrazující volné letenky. Dnes v něm naleznete levné letenky Singapur s možnými lety od 27. října až do 24. února 2014. Některé měsíce mají už skoro levné letenky vyprodané, více informací už čerpejte z kalendáře.

Informace k letu - poletíte s leteckou společností Alitalia s odletem z letiště Barcelona Arpt, Barcelona, Španělsko s mezipřistáním na Fiumicino Arpt, Řím, Itálie, druhým na Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty a příletem na letiště Changi Intl Arpt, Singapur, Singapur. Stejný let poletíte u cesty zpět, pouze s návratem na letiště Praha Václav Havel Arpt, Praha, Česká Republika.

Tip: z předchozích zkušeností víme, že levné letenky do Singapuru s odletem z Prahy se vyprodají dříve, než se mnoho cestovatelů stačí rozhoupat. Základní pravidlo pro absolvování levného letu je rezervovat letenky ihned.

Online rezervace levné letenky Singapur (Singapur)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.