Alitalia - levné letenky do Singapuru s návratem do Prahy 11.990,- kč

Další dnešní letenkový tip si dovolíme označit za cestovatelský bonbónek. Máme tu levné letenky do Singapuru, ostrovního a městského státu v jihovýchodní Asii. Po menší pauze se svými akčními lety opět zvedá svůj prapor italská letecká společnost Alitalia, která přichází s tarifem v cz systému na akční letenky do Singapuru za 11.990,- kč s taxami i poplatky.

Potěšující zpráva pro letenkáře je nejen dobrá cena za let do Singapuru, ale také návraty do matičky Prahy. Odlety jsou ze španělské Barcelony, což není problém, protože není problém například objednat jednosměrnou nízkonákladovou letenku Praha - Barcelona za cca 1.500,- kč (Wizz Air), nebo letenku do Barcelony z Vídně za cca 1.200,- kč (Air Berlin).

Dostupnost: výběr levné letenky do Singapuru s odletem z Barcelony a návratem do Prahy za cenu 11.990,- kč je umožněn z letového kalendáře zobrazující volné letenky. Dnes v něm naleznete levné letenky Singapur s možnými lety od 27. října až do 24. února 2014. Některé měsíce mají už skoro levné letenky vyprodané, více informací už čerpejte z kalendáře.

Informace k letu - poletíte s leteckou společností Alitalia s odletem z letiště Barcelona Arpt, Barcelona, Španělsko s mezipřistáním na Fiumicino Arpt, Řím, Itálie, druhým na Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty a příletem na letiště Changi Intl Arpt, Singapur, Singapur. Stejný let poletíte u cesty zpět, pouze s návratem na letiště Praha Václav Havel Arpt, Praha, Česká Republika.

Tip: z předchozích zkušeností víme, že levné letenky do Singapuru s odletem z Prahy se vyprodají dříve, než se mnoho cestovatelů stačí rozhoupat. Základní pravidlo pro absolvování levného letu je rezervovat letenky ihned.

Online rezervace levné letenky Singapur (Singapur)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.