Alitalia ⇆ Japonsko - levné letenky Tokio z Prahy (a zpět) 12.093,- kč

Řešíte výhledově otázku cestování do Japonska? Po jarních akčních letenkách Japonsko od ANA Airways se už nic zajímavého neurodilo, až nyní, kdy svoje trumfy tahá Alitalia. Italský dopravce vydává obousměrné levné letenky Tokio se specializací na odlety z Česka. Drtivě nízkou cenu ANA Airways sice tarif nepokoří i přesto si cenou 12.093,- kč včetně tax a poplatků získá své zákazníky.

Dostupnost: I když spolu obě linky neměly a nemají žádnou spojitost, termínově na sebe dokonale navazují. Japonská aerolinka prodávala levné letenky do Tokia na období od dubna do října 2015. Aktuálně příchozí levné letenky od Alitalia pokračují ve volných termínech od listopadu 2015 do 21. března 2016. Prodej levných letenek do Japonska bude v nabídce do vyprodání nebo stažení akce výrobcem.

Více informací k letu Japonsko na křídlech dopravce Alitalia: Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (PRG) ČR s mezipřistáním v Římě. Pauzu až 20 hodin využijeme k prohlídce Říma, jenž už sám o sobě představuje oblíbenou turistickou atrakci. Přílet je na letiště Tokio - Narita (NRT), Japonsko. To stejné absolvujete i při zpátečním letu z Tokia do Prahy.

O nejlevnější letenky do Japonska i konkrétně do Tokia se předhánějí i další aerolinie. Obousměrné letenky Tokio z Vídně má například Air China za 13 tisíc. Poté ještě při odletech z Prahy má letenky do Tokia i ruská společnost Aeroflot. Dá se letět už od září, ovšem pod 14 tisíc cena neklesne.

⇆ Tokio - Japonsko (z Prahy - Alitalia) 12.093,- kč kalendář

⇆ Tokio - Japonsko (z Vídně - Air China) 13.085,- kč kalendář

⇆ Tokio - Japonsko (z Prahy - Aeroflot) 14.290,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6050 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.