Alitalia - Arménie - levné letenky Jerevan z Vídně 6.100,- kč

Dobré možnosti pro návštěvu Arménie nyní poskytuje tarif italské letecké společnosti Alitalia. Pro odlety z nedaleké Vídně je možné využít aktuálního spoje na zpáteční levné letenky do Jerevanu s cenou 6.100,- kč včetně tax a poplatků.

Výhodou tarifu do Jerevanu od Alitalie je zařazení do českých rezervačních systémů. Toho jsme využily a připravily pro vás levné letenky s kalendářem. Najdete v něm levné letenky do Arménie (Jerevan) za cenu 6.100,- kč na termíny od 12. listopadu až do 28. června 2014. Pouze zpáteční spoje na prosinec jsou na nule.

Informace ke spoji: Levné lety do Arménie vypravuje aerolinka Alitalia. Odlétá se z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s mezipřistáním na Fiumicino Arpt, Řím, Itálie. Přílet je na letiště Yerevan Arpt, Jerevan, Arménie. Tuto trasu kopíruje i zpáteční let.

Tip: předchozí tip na levné letenky do Arménie z 23. září umožňoval podnikat lety za 4.576,- kč z Holandského Amsterdamu, což bylo převážně pro dobrodruhy. Aktuální letenky Jerevan nabízejí odlety a přílety z Vídně, což je vzhledem k dostupnosti pro Čechy ideálnější řešení, doporučujeme neváhat až do vyprodání.

- rezervace levné letenky Jerevan - Arménie 6.100,- kč (z Vídně)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.