Alitalia - Arménie ↔ levné letenky do Jerevanu z Vídně 6.092,- kč

Ať už za poznáním či jinými účely se nyní vyplatí naplánovat si cestu do Arménie. Zemi v podhůří Kavkazu teď navštívíte levněji, poletíte-li z Vídně. Letenky jsou cíleny na hlavní město Jerevan a k dispozici jsou za obdobné peníze, jako tomu bylo u posledního podzimního tipu z loňského roku. Zpáteční levné letenky do Jerevanu teď objednáte za 6.092,- (tam i zpět).

Dostupnost: Cestovní obdobý skýtá možnost objednat levné letenky do Arménie nejen na letošní jarní měsíce. Linku zajišťuje italská aerolinka Alitalia a 10. července a poté od 1. září nejste v zemi omezeni délkou pobytu. Jakožto příklad pro rezervaci levné letenky uvádíme červnový termín (k nalezení pod odkazem na konci tohoto tipu).

Cesta zahrnuje let do Asie z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s mezipřitáním na Fiumicino Arpt, Řím, Itálie a příletem na letiště Yerevan Arpt, Jerevan, Arménie. Stejné podmínky vá provázejí i na zpáteční cestě. Čekací doby se mohou lišit, více informací získáte v náhledu rezervace.

Tip: Kategorie levné letenky do Jerevanu každý týden novými akcemi nepřetéká. Kromě letů z Vídně lze letět také z Prahy. Za kolik? Například březnové letenky do Arménie aerolinky Ukraine Airlines s jedním mezipřistáním v Kyjevě výjdou na slušných 7.513,- kč. Odkazy na obě varianty níže.

↔ Jerevan - Arménie z Vídně 6.092,- kč rezervace

↔ Jerevan - Arménie z Prahy 7.513,- kč rezervace

 

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety