Alitalia - Arménie ↔ levné letenky do Jerevanu z Vídně 6.092,- kč

Ať už za poznáním či jinými účely se nyní vyplatí naplánovat si cestu do Arménie. Zemi v podhůří Kavkazu teď navštívíte levněji, poletíte-li z Vídně. Letenky jsou cíleny na hlavní město Jerevan a k dispozici jsou za obdobné peníze, jako tomu bylo u posledního podzimního tipu z loňského roku. Zpáteční levné letenky do Jerevanu teď objednáte za 6.092,- (tam i zpět).

Dostupnost: Cestovní obdobý skýtá možnost objednat levné letenky do Arménie nejen na letošní jarní měsíce. Linku zajišťuje italská aerolinka Alitalia a 10. července a poté od 1. září nejste v zemi omezeni délkou pobytu. Jakožto příklad pro rezervaci levné letenky uvádíme červnový termín (k nalezení pod odkazem na konci tohoto tipu).

Cesta zahrnuje let do Asie z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s mezipřitáním na Fiumicino Arpt, Řím, Itálie a příletem na letiště Yerevan Arpt, Jerevan, Arménie. Stejné podmínky vá provázejí i na zpáteční cestě. Čekací doby se mohou lišit, více informací získáte v náhledu rezervace.

Tip: Kategorie levné letenky do Jerevanu každý týden novými akcemi nepřetéká. Kromě letů z Vídně lze letět také z Prahy. Za kolik? Například březnové letenky do Arménie aerolinky Ukraine Airlines s jedním mezipřistáním v Kyjevě výjdou na slušných 7.513,- kč. Odkazy na obě varianty níže.

↔ Jerevan - Arménie z Vídně 6.092,- kč rezervace

↔ Jerevan - Arménie z Prahy 7.513,- kč rezervace

 

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.