Alitalia - Arménie ↔ levné letenky do Jerevanu z Vídně 6.092,- kč

Ať už za poznáním či jinými účely se nyní vyplatí naplánovat si cestu do Arménie. Zemi v podhůří Kavkazu teď navštívíte levněji, poletíte-li z Vídně. Letenky jsou cíleny na hlavní město Jerevan a k dispozici jsou za obdobné peníze, jako tomu bylo u posledního podzimního tipu z loňského roku. Zpáteční levné letenky do Jerevanu teď objednáte za 6.092,- (tam i zpět).

Dostupnost: Cestovní obdobý skýtá možnost objednat levné letenky do Arménie nejen na letošní jarní měsíce. Linku zajišťuje italská aerolinka Alitalia a 10. července a poté od 1. září nejste v zemi omezeni délkou pobytu. Jakožto příklad pro rezervaci levné letenky uvádíme červnový termín (k nalezení pod odkazem na konci tohoto tipu).

Cesta zahrnuje let do Asie z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s mezipřitáním na Fiumicino Arpt, Řím, Itálie a příletem na letiště Yerevan Arpt, Jerevan, Arménie. Stejné podmínky vá provázejí i na zpáteční cestě. Čekací doby se mohou lišit, více informací získáte v náhledu rezervace.

Tip: Kategorie levné letenky do Jerevanu každý týden novými akcemi nepřetéká. Kromě letů z Vídně lze letět také z Prahy. Za kolik? Například březnové letenky do Arménie aerolinky Ukraine Airlines s jedním mezipřistáním v Kyjevě výjdou na slušných 7.513,- kč. Odkazy na obě varianty níže.

↔ Jerevan - Arménie z Vídně 6.092,- kč rezervace

↔ Jerevan - Arménie z Prahy 7.513,- kč rezervace

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.