Alitalia - Albánie - letenky Praha - Tirana a zpět 4.355,- kč

Obohaťte si cestovatelské zářezy o cestu do Albánie. Jsme tu s tipem na letenky do Tirany z Prahy s cenou 4.355,- kč za zpáteční lety. Za spojem stojí italská letecká společnost Alitalia, takže kdo chystá let do Albánie, může po dlouhé době objednávat volná místa za cenu nepřevyšujíc 5 tisíc kč.

Dostupnost: Jako inspiraci vám přinášíme příkladový odkaz na rezervaci levné letenky do Albánie na příští měsíc. Obdobnou cenu dosáhnete i bookingem letenek do Tirany od ledna do září 2014. Pouze letenky na srpen a duben jsou o něco drahší. Odkaz hledejte na konci článku.

Řekněme si něco málo ke konkrétnímu letu. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel vedoucí k delšímu mezipřistání na Gal Galilei Arpt, Pisa, Itálie. Přilétá se na Rinas Arpt, Tirana, Albánie. Stejně i zpět.

Tip: Potřebujete-li letenku do Albánie za jiných podmínek letu (například jednosměrná cesta), napište nám na facebook, nebo do diskusního fóra. Poradíme vám i v případě, že chcete opačné letenky, tozn. z Tirany do Prahy a zpět.

Tirana - Albánie z Prahy 4.355,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.